Hľadáme skúsených retrakárov pre logistický sklad v Lozorne. 1230€ - jednozmenná prevádzka, voľné víkendy.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Lozorno
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 EUR/mesiac950€ + 80€ dochádzkový bonus + 200€ výkonnostný bonus + 13. plat + príplatky zo Zákonníka práce
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- manipulácia prideleného VZV - skúsenosti s retrákom PODMIENKOU
- zodpovednosť za správne skladovanie náhradných dielov a ich dodanie
- pripravovanie náhradných dielov na ich expedíciu - balenie materiálu
- zber a spracovanie objednávok od zákazníkov
- práca so zobrazovacími jednotkami
- práca s bremenami
- naskladňovanie a vyskladňovanie tovaru

- stravné lístky 4 € - 100% hradí zamestnávateľ
- dochádzkový bonus 80 €
- výkonnostný bonus 200 €
- 13. plat
- príplatky podľa Zákonníka práce
- štvrťročné preplácanie sociálneho fondu - šport, kultúra
- príspevok do DDS - III.pilier
- plne hradené skupinové životné a úrazové poistenie
- firemné akcie - teambuildingy, večierky, familly day
- ďalšie výhody - darčekové poukážky, ovocné dni, vitamínové balíčky, zamestnanecký prenájom vozidla
- odmena za dobré nápady
- finančný príspevok pri svadbe a narodení dieťaťa

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spoločnosť sa zaoberá logistikou a skladovaním nových náhradných dielov. Nákup a predaj náhradných dielov pre značky Peugeot, Citroen, Opel a DS.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- prax na VZV je podmienkou - uprednostnené skúsenosti s retrákom
- manuálna zručnosť
- ochota a chuť pracovať
- dochvíľnosť
Práca v jednozmennej prevádzke s nástupom o 6:00, 8:00 a 10:00.
Vlastná doprava - nakoľko firemná zabezpečená nie je.

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a 30 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.

Počas celého výberového procesu sa o vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Spolupráca s nami vám prinesie nasledovné benefity:

- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na vašom účte,
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Bernolákova 1/A
901 01 Malacky