Servisný technik až 1800 eur/m, auto a ďalšie benefity #Hwo8L

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 250 EUR/mesiacMzda sa skladá z fixnej ​​zložky, ktorá je závislá od skúseností a je medzi 1250,- až 1400,- euro, ďalej z osobného ohodnotenia a výkonnostných zložiek a prémií. Šikovní a pracovití mechanici si u nás zarábajú 1500 - 1800 euro mesačne.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zvedavého a nápaditého uchádzača so záujmom o elektromechaniku na pozíciu servisného technika elektrických
a mechanických zariadení. Jedná sa o zaujímavú a veľmi rozmanitú prácu. Treba tiež spomenúť, že práca je samostatná
a v mnohých ohľadoch slobodná (nestojí vám stále niekto za chrbtom, ako je to v mnohých iných zamestnaniach).

Náplň práce:
- servisnú činnosť vo zverenom regióne, bez nutnosti prenocovania, každý deň sa teda vraciate domov
- identifikácia, diagnostika a odstraňovanie porúch
- kontrolná činnosť ako prevencia proti poruchám
- vedenie technickej a prevádzkovej dokumentácie

Ponúkame:
- veľmi motivujúcu mzdu v závislosti na kvalite práce
- mzda sa skladá z fixnej ​​zložky, ktorá je závislá od skúseností a je medzi 1150,- až 1250,- euro, ďalej z osobného ohodnotenia
a výkonnostných zložiek a prémií. Šikovní a pracovití mechanici si u nás zarábajú 1500 - 1800 euro mesačne.
- služobný automobil aj na súkromné ​​účely
- veľmi príjemný a priateľský kolektív
- prepracovaný systém prémií a odmien
- veľmi dobré platové podmienky a istotu stáleho príjmu
- odborné kurzy a vzdelávanie v odbore - možnosť prehlbovania zručností a skúseností
- stravenky, príplatok za dodržiavanie dochádzky, dôchodkové poistenie
- 5 týždňov dovolenky a mnoho ďalších zamestnaneckých benefitov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Jedna z najvýznamnejších spoločností vo svojom odbore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika a energetika

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax v odbore elektro - vyhlášku 508 (minimálne § 23)

- skúsenosť so servisom stredne veľkých a veľkých elektrických a mechanických zariadení
- vyučenie v odbore elektro - vyhlášku 508 (minimálne § 23)
- vodičský preukaz - záujem o ďalšie vzdelávanie

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a 30 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.

Počas celého výberového procesu sa o vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Spolupráca s nami vám prinesie nasledovné benefity:

- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na vašom účte,
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Prešovská 38
821 02 Bratislava