Pridať inzerát

Montážne práce v Považskej Bystrici na 3 zmeny

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Považská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 770 EUR/mesiac+ 26% variabilná zložka, možnosť zárobku 1050 € mesačne /brutto
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola hotových jednotiek na výstupe montáže
- manipulácia s materiálom - príprava materiálu pre montážnu linku
- vykonávanie montážnych operácií na montážnej linke
- skúšanie zmontovaných hydromotorov na výrobnom testovacom stende
- práca na 3 zmeny /ranná,poobedná,nočná/

- MOŽNÁ DOHODA NA MZDOVÝCH PODMIENKACH, ZÁVISÍ OD PRAC. SKÚSENOSTÍ A KVALIFIKÁCIE
- dlhodobá práca v stabilnej spoločnosti,
- 2 dni dovolenky navyše+príplatky nad rámec Zákonníka Práce
- teplá strava na všetkých 3 zmenách v závodnej jedálni
- Doprava zabezpečená na všetky tri zmeny z miest: Nová Dubnica, Dubnica nad Váhom a Ilava. Rovnako z autobusovej a železničnej stanice v Považskej Bystrice do firmy tam a späť.

Bližšie informácie budú poskytnuté na osobnom pohovore.

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu zašlite svoj životopis. Ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- minimálne SOU strojárskeho smeru
- základy práce s PC
- skúsenosti s prácou v sklade a montážou
- samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita
- ochota učiť sa

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a 30 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.

Počas celého výberového procesu sa o vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Spolupráca s nami vám prinesie nasledovné benefity:

- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na vašom účte,
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Prešovská 38
821 02 Bratislava