Pridať inzerát

Skladník s VZV - vedúci tímu

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dolné hony 6, Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac1100€ + 100€ dochádzkový bonus + 15% variabilná zložka po skúšobnej dobe
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za zabezpečenie plynulého chodu skladu, zásobovanie výroby materiálom, správne uskladnenie výrobkov a následne ich expedície.
- Príjem dodaného materiálu/tovaru od dodávateľov.
- Pravidelné inventúry.
- Evidencia skladových pohybov v systéme SAP.
- Riadenie menšieho tímu skladníkov.
- Zabezpečenie dodržiavania pracovných postupov a pravidiel BOZP.

- Nie sme automobilový priemysel
- Práca len na rannú zmenu, víkendy voľné
- Stravovanie vo firme, obedy zdarma
- Príspevky na regeneráciu (šport, masáže ....)
- Vernostné
- Príspevok pri narodení dieťaťa
- Príspevok na DDS
- Výlety a rôzne akcie pre zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- orientácia na detail, presnosť a samostatnosť
- prax na pozícii skladníka vo výrobnej spoločnosti výhodou
- schopnosť riadiť menší tím ľudí
- ochota pracovať na 2 zmeny, flexibilita
- preukaz vodiča motorového vozíka.
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)
Práca so skenerom - pokročilý
Práca s počítačom - pokročilý
Vodičský preukaz sk. B

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a 30 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.

Počas celého výberového procesu sa o vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Spolupráca s nami vám prinesie nasledovné benefity:

- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na vašom účte,
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Štúrová 12
949 01 Nitra