Údržbár - Elektrikár/Mechatronik na TPP/ Bánovce nad Bebravou

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bánovce nad Bebravou
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,91 EUR/hod.4,91€/hod.+ príspevok na cestovné a bonusy, Možnosť zárobku 1050 - 1370€ brutto/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vymeranie elektrických porúch výrobných liniek, zariadení.
- údržba a ochrana strojov a zariadení,
- zabezpečovať kvalitu vo vlastnej zodpovednosti, samokontrola,
- znalosť čítania elektroschém, znalosť čítania technických výkresov,
- skúsenosti v hydraulických a pneumatických rozvodoch SaZ
- drobné elektrotechnické opravy a montáže ( zámky, zásuvky, vypínače, žiarovky, žiarivky, poistky, rozvádzače atď..
- vyhláška § 22-23 výhodou,
- samostatnosť, flexibilita, učenlivosť

- dochádzkový bonus,
- príspevok na cestovné,
- dochádzkový bonus až do výšky 980 Eur/ročne
- SL aj nad rámec, stravovanie priamo vo firme,
- 13. plat na konci roka,
- iné benefity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

- potrebné osvedčenie o odbornej spôsobilosti,
- zodpovedný prístup k práci,
- flexibilita,
- spoľahlivosť, samokontrola,

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a 30 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.

Počas celého výberového procesu sa o vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Spolupráca s nami vám prinesie nasledovné benefity:

- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na vašom účte,
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Soblahovská 2050
911 01 Trenčín