Jednoduchá práca vo výrobe na 2 zmeny v Malackách. Prax nepotrebujete.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Malacky
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 745 EUR/mesiac745 EUR/mesiac, po skúšobnej dobe 762EUR/mesiac + bonusy. Priemerne si zarobíte 900 €
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsadzujeme pozíciu Operátora vo výrobe
Miesto práce: Malacky – priemyselný park
Práca v 2-zmennej prevádzke, 8-hodinové zmeny (týždeň ranná zmena, týždeň poobedná zmena)
Prax nie je potrebná. Zaškolíme Vás v tréningovom centre.

- fyzicky menej náročná práca vhodná pre manuálne zručných ľudí
- práca aj pre ľudí s čiastočným zdravotným postihnutím
- práca vhodná aj pre starších ľudí
- zabezpečené bezplatné stravovanie
- príspevok na dopravu
- práca je na trvalý pracovný pomer - istota dlhodobého zamestnania na zmluvu a stabilný príjem

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Líder v oblasti výroby transportných pásov pre potravinársky, papierový, energetický a ťažký priemysel, služby, logistiku, letiská alebo šport

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vašou úlohou bude:
- rezanie a spájanie jednotlivých transportných pásov
- kontrola kvality výrobku

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a 30 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.

Počas celého výberového procesu sa o vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Spolupráca s nami vám prinesie nasledovné benefity:

- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na vašom účte,
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Bernolákova 1/A
901 01 Malacky