Pridať inzerát

Práca na VZV s ubytovaním v Nitre

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

  • Miesto práce: Priemyselný park Banská Bystrica – Šalková, R1, Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 900 EUR/mesiac870€-990€ + 15% variabilná zložka + príplatky podľa zákonníka práce
  • Termín nástupu: ASAP/ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca s manipulačnou technikou
- zaskladňovanie a vyskladňovanie materiálov
- vedenie jednoduchej evidencie
- kontrolova dielov pre vizuálne defekty
- práca s ručným skenerom
- dodržiavanie BOZP
- dodržiavanie 5S (sortovat, zotriedit, stale čistit, štandardizovat a sebadisciplína)
- plnenie pokynov nadriadeného

- POSKYTUJEME UBYTOVANIE (vzdialenosť od trvalého bydliska nad 70km)
- zabezpečená bezplatná doprava (Nitra-Lužianky-Alekšince-Rišňovce-Hlohovec-Leopoldov-Madunice-Piešťany)
- mesačný bonus do 15% základnej mzdy
- nehlučné pracovné prostredie
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- možnosť preškolenia na VZV
- ubytovanie prvé 2 mesiace zadarmo
- SL v hodnote 4€/odpracovaná zmena

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spoločnosť Syncreon zabezpečujúca skladové riešenia pre automobilový priemysel, je špecializovaný poskytovateľ logistických služieb globálnom priemysle. Poskytujeme vysoko prispôsobené, logistické a supply chain riešenia pre konečného zákazníka. Best-in-class riešenia, leading edge technológie. Inovatívne myslenie a design zaručujú dôležité šetrenia nákladov a silnú výhodu širokej zákazníckej základni, pozostávajúcej z firiem v rôznych sektoroch.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

- držiteľ preukazu na VZV (platné oprávnenie C alebo W1)
- skúsenosti s vedením VZV
- dochvíľnosť
- zodpovednosť
- ochota pracovať na zmeny
- schopnosť zvládať stresové situácie
- aktuálna pracovná doba (ranná 6:00-14:15 a poobedná 14:15-22:30)
- plánovaný prechod v budúcnosti na 10 hodinové zmeny na 4 dni v týždni (ranná 06:00-16:20 a nočná 19:40-06:00)

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a 30 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.

Počas celého výberového procesu sa o vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Spolupráca s nami vám prinesie nasledovné benefity:

- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na vašom účte,
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Štúrová 12
949 01 Nitra