Sales Area Manager (nutná predajná prax v oblasti poľnohospodárstva)

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 300 - 2 500 EUR/mesiacBonusy
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre popredného výrobcu poľnohospodárskych strojov a techniky hľadáme skúseného Sales Area Managera pre oblasť Slovenska.
Hlavná náplň práce:
- Budete zodpovedať za predajné výsledky existujúcich a nových zákazníkov
- Budete riadiť a zodpovedať za sieť dílerov, za ich obchodné plány a ciele
- Budovať a rozvíjať sieť dílerov v rámci Slovenska
- Pravidelne navštevovať dílerov a pomáhať v súvislosti s návštevami
poľnohospodárov, na výstavách a dňoch otvorených dverí
- Aktívne sa zúčastňovať veľtrhov poľnohospodárskych strojov
- monitorovať a získavať informácie z terénu (návšteva koncových zákazníkov,
predajcov), marketingové aktivity konkurencie

- Zázemie silnej, prosperujúcej nadnárodnej spoločnosti patriacej k lídrom v
danej oblasti
- Motivačné mzdové ohodnotenie 2300 – 2500EUR fix + bonusy
- Samostatnú a zodpovednú prácu
- Firemný automobil, notebook, telefón

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poľnohospodárstvo

Popredný výrobca poľnohospodárskych strojov a techniky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

poľnohospodársky obor výhodou

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Minimálne 3-5 rokov skúseností s B2B predajom

Počet rokov praxe

3

- Znalosti v oblasti poľnohospodárskych strojoch
- Anglický jazyk úroveň B2, maďarský jazyk výhodou
- Pro-zákaznický prístup, samostatnosť a vytrvalosť
- Výborné prezentačné a komunikačné schopnosti
- Ochotu cestovať
- Vodičský preukaz sk.B, aktívny vodič

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a 30 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.

Počas celého výberového procesu sa o vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Spolupráca s nami vám prinesie nasledovné benefity:

- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na vašom účte,
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Hornokrčská583/30
140 00 Praha 4

Kontakt

Kontaktná osoba: Alexandra Hulíková
Tel.: +420778766531
E-mail: poslať životopis