Operátor skladovej logistiky - Sereď s oprávnením NZV alebo VZV

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Sereď
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,94 EUR/hod.5,94
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• dôkladné prijatie dodacích listov, ich zadanie do systému a koordinácia pridelenia brán,
• porada s inými oddeleniami pri vyskytnutých problémoch,
• po prípade vydanie pomocných prostriedkov pre vodičov nákladných áut,
• porada s počtármi pri odchýlkach medzi teoretickým a napočítaným množstvom,
• generovanie príjmu tovaru v systéme,
• vydanie kópie dodacieho listu na vodičov nákladných áut a zaznamenávanie generovaného čísla na originál,
• kontrola a spracovanie zoznamu chýbajúcich artiklov,
• príprava potrebných listov,
• odkladanie vyplnených formulárov,
• po prípade vedenie paletových kont,
• podpora pri inventúrach skladu,
• okamžité hlásenie bezpečnostno-technických nedostatkov a potreby vykonať opravu na pracovných prístrojoch, ako aj technických zariadeniach a zariadení skladu priamemu nadriadenému,
Kompletácia tovaru
• spracovanie prijatých objednávok z predajní,
• kontaktovanie sa s predajňami (napr. pri oneskorených objednávkach),
• riadenie kompletácie tovaru (napr. zadeľovanie, priorizovanie úloh),
• príprava pomocných prostriedkov kompletácie tovaru (napr. bezpečnostná páska),
• dohoda s oddelením výdaja tovaru ohľadom plánu stôp,
• zabezpečenie čistoty pracovného miesta v oblasti kompletácie tovaru,

Možnosť prestupu do kmeňového stavu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Nutná vlastná doprava
Oprávnenie NZV alebo VZV

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a 30 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.

Počas celého výberového procesu sa o vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Spolupráca s nami vám prinesie nasledovné benefity:

- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na vašom účte,
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Z. Kodálya 787/6
924 01 Galanta