Pridať inzerát

Skladník pre výrobu elektromobilov - 4-zmenná prevádzka

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trenčín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,5 EUR/hod.od 4,50 EUR brutto/hod. Mesačná hrubá mzda pri plnení výkonu a dochádzky môže byť od 730- 800 EUR brutto/mes.
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nakládky a vykládky tovaru
- príjem a výdaj materiálu zo skladu
- pravidelná inventúra skladových zásob
- práca s PC a skenerom
- práca pomocou manipulačnej techniky

Základná mzda od 730 - 800 EUR brutto/mes. pri splnení výkonu a dochádzky

- dlhodobá práca v kmeni perspektívnej a modernej spoločnosti,
- možnosť profesijného rastu,
- letný bonus
- vianočný bonus
- až 100 € bonus pri jubileu alebo pracovnom výročí

Doprava je zabezpečená firemným autobusom z obcí:
- Bánovce nad Bebravou, Svinná, Mitice,
- Ilava, Dubnica nad Váhom, Nová Dubnica, Trenčianska Teplá, Dobrá,
- Trenčín Autobusová Stanica, Trenčín Sídlisko Juh.

Iné benefity a bonusy:
- odmena pri odporučení zamestnanca (okamžitá + dodatočná),
- príspevok 3% do tretieho dôchodkového piliera,
- 100 € bonus pri uzavretí manželstva alebo narodení dieťaťa,
- rôzne zľavy na cestovanie, nakupovanie, kultúrne a vzdelávacie podujatia a iné,
- zvýhodnené stravovanie len za 0,70 € a výber z 10 jedál.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou komponentov pre automobilový priemysel (výroba vysokonapäťových káblov).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Na pozíciu je vhodný kandidát so stredným odborným vzdelaním technického alebo obchodného smeru. (maturita nie je nutná)

PP na dobu určitú do 31.3.2021.

- prax v sklade - výhodou
- oprávnenie na VZV - výhodou
- práca s PC - základná znalosť
- samostatnosť
- zodpovednosť
- VP sk. B - výhodou

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a viac ako 25 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.

Počas celého výberového procesu sa o Vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Pre našich klientov obsadzujeme pozície priamo k nim (tzv. recruitment) alebo na personálny leasing.

Vybrali ste si pozíciu, kde sprostredkovávame prácu priamo ku klientovi? Pri recruitmente vám ponúkame
- Individuálny prístup a pravidelné informácie o stave výberového procesu
- Odborné poradenstvo a prípravu na pracovný pohovor u klienta
- Výber pracovných pozícií z rôznych segmentov a na celom Slovensku

Ak sa cez nás zamestnáte na personálny leasing, môžete sa spoľahnúť, že
- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte,
- Vyriešenime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Nám. SNP 9448/26
960 01 Zvolen