Pridať inzerát

SW/HW engineer at R&D

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Čadca
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 - 3 500 EUR/mesiacfrom 2000 - candidate seniority will be considered in the job offer
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

We are looking for talents for the new R&D project in the field of E-mobility.

Are you interested in the automotive industry? Are you keen on C programming? Do you want to develop your talent and learn something new? Then do not hesitate and become a member of the new team of SW engineers who will implement embedded systems in the research and development of hybrid modules, e-axles, actuators, and chassis mechatronic systems.

Your future tasks will include:
-Analysis of change requests from customer and deriving the requirements from these
-Definition and implementation of control strategies including the necessary tests and documentation
-Integration of the complete software
-Analysis of concern reports

• working in a dynamic and challenging international environment
• stable post in an international company
• professional training – partly held in Germany
• career growth opportunities
• flexible working time (37,5 hrs./week)
• overtime compensation
• language courses (EN,DE) fully covered by klient
• 13th/14th salary
• referral and relocation bonus
• improvement bonus
• company contribution to pension system – 3% of gross base salary
• rich social program

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

automotive industry

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- English – both spoken and written command
- German language – advantage
- Good knowledge of procedural programming languages (ideally C) or alternatively good knowledge of model-based SW development (ideally Matlab, Simulink, dSpace TargetLink)
- understanding of mechatronic systems - advantage

- experience in programming embedded systems – min. 3 years
- experience in automotive - advantage

university degree in mechanical engineering or mechatronics or automotive engineering or electrical engineering or comparable degree program (e.g. informatics, physic)

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a viac ako 25 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.

Počas celého výberového procesu sa o Vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Pre našich klientov obsadzujeme pozície priamo k nim (tzv. recruitment) alebo na personálny leasing.

Vybrali ste si pozíciu, kde sprostredkovávame prácu priamo ku klientovi? Pri recruitmente vám ponúkame
- Individuálny prístup a pravidelné informácie o stave výberového procesu
- Odborné poradenstvo a prípravu na pracovný pohovor u klienta
- Výber pracovných pozícií z rôznych segmentov a na celom Slovensku

Ak sa cez nás zamestnáte na personálny leasing, môžete sa spoľahnúť, že
- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte,
- Vyriešenime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Paulínska 20
91701 Trnava

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Jana Šimová
Tel.: +421915815720
E-mail: poslať životopis