Pridať inzerát

Asistent predaja - dokladanie tovaru v Devínskej Novej Vsi

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 830€ základná mzda + benefity od spoločnosti
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme asistentov predaja - pracovníkov na oddelenie čerstvých potravín (mlieko, mäso, ryby, ovocie-zelenina) a pracovníkov na oddelenie rýb, ktorí by v rámci pracovnej náplne boli zodpovední:
- za obsluhu zákazníkov a dokladanie tovaru
- za svoje pracovné miesto, oddelenie, a udržiavanie čistoty na svojom pracovisku
- za kontrolu záručnej doby potravín
- za objednávku od zákazníka

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

830€ základná mzda + benefity od spoločnosti

- práca na dobu neurčitú
- 5 dní voľna naviac k dovolenke
- 150€ za doporučenie nového zamestnanca
- kvartálny bonus vo výške 108€ vo forme zlatej karty na nákup potravín
- príplatky v zmysle ZP

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spoločnosť, ktorá ponúka podnikateľom výber zo širokého sortimentu potravinárskeho aj nepotravinárskeho tovaru na jednom a ľahko dostupnom mieste.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

Obchod
1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota pracovať na 3 zmeny
- prechádzajúce skúsenosti z obchodu výhodou
- pracovitosť, zodpovednosť a ochota učiť sa

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a viac ako 25 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.

Počas celého výberového procesu sa o Vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Pre našich klientov obsadzujeme pozície priamo k nim (tzv. recruitment) alebo na personálny leasing.

Vybrali ste si pozíciu, kde sprostredkovávame prácu priamo ku klientovi? Pri recruitmente vám ponúkame
- Individuálny prístup a pravidelné informácie o stave výberového procesu
- Odborné poradenstvo a prípravu na pracovný pohovor u klienta
- Výber pracovných pozícií z rôznych segmentov a na celom Slovensku

Ak sa cez nás zamestnáte na personálny leasing, môžete sa spoľahnúť, že
- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte,
- Vyriešenime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Janka Kráľa 1
974 01 Banská Bystrica