Operátor vo výrobe v okolí Komárna s možnosťou zárobku až 1000€ mesačne

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Veľké Kosihy
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 602 €/mesiac + 100 € bonus/mesiac + 3,60 € stravný lístok
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

manipulácia s cievkami;
zakladanie cievok do stroja;
nastavovanie polo-automatizovaných strojov podla návodu;
efektívne používanie nástrojov pre plynulú výrobu;
manipulácia s žeriavom;
vizuálna kontrola výrobkov;
značenie konečných výrobkov štítkom;
pravidelná kontrola kvality spracovaného materiálu.

Mzda: Môžete si zarobiť až 1000 € mesačne
základná: 602 €/mesiac
príplatok: 0,96€/hod
príplatok za zmennosť: 80 €/mesiac
bonus za výkon a kvalitu: 100 € mesiac
príplatky za soboty a nedele podľa zákonníka práce
3,60 € stravný lístok

Zmeny:
12 h zmeny - striedanie po 3 týždňoch nasledovne:
- 1. týždeň - RRVVRRR
- 2.týždeň - VVRRVVV
- 3. týždeň - NNVVNNN
R - ranná; N - nočná; V - voľno

Preprava zabezpečená po trase:
1. Komárno - Nová Stráž - Čalovec - Kameničná_ Zlatná na Ostrove - Okoličná na Ostrove - Veľké Kosihy
2. Zemianska Olča - Tôn - Bodza - Trávnik - Číčov - Kližská Nemá - Veľké Kosihy

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

602 €/mesiac + 100 € bonus/mesiac + 3,60 € stravný lístok

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a viac ako 25 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.

Počas celého výberového procesu sa o Vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Pre našich klientov obsadzujeme pozície priamo k nim (tzv. recruitment) alebo na personálny leasing.

Vybrali ste si pozíciu, kde sprostredkovávame prácu priamo ku klientovi? Pri recruitmente vám ponúkame
- Individuálny prístup a pravidelné informácie o stave výberového procesu
- Odborné poradenstvo a prípravu na pracovný pohovor u klienta
- Výber pracovných pozícií z rôznych segmentov a na celom Slovensku

Ak sa cez nás zamestnáte na personálny leasing, môžete sa spoľahnúť, že
- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte,
- Vyriešenime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Záhradnícka 10
945 01 Komárno