Pridať inzerát

Manažér kvality (PD)

INCON, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Priemyselná 6, Prievidza-Priemyselný obvod
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiacmzda závisí od skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Vykonávanie pravidelných analýz a nápravných opatrení na oddelení výrobnej kvality
-Vykonávať analýzy koreňových príčin
-Definovať nápravné opatrenia, zaviesť do praxe a vykonávať ich pravidelné kontroly
-Riešenie reklamácií
-Podpora pri riešení kvalitatívnych otázok
-Zodpovednosť za systém a dokumentáciu oddelenia výrobnej kvality
-Meranie a testovanie kvality produktov
-Dodržiavať normy ISO
-Pravidelný reporting
-Školenia zamestnancov v otázkach kvality

Hľadáme skúseného kolegu na oddelenie kvality, ktorý vie, že kvalita neznamená len následné riešenie reklamácií, ale najmä nastavenie všetkých procesov v spoločnosti tak, aby k reklamáciám dochádzalo čo najmenej. Na naše výrobky sme hrdí a chceme, aby na ne boli hrdí aj všetci naši zákazníci. Ak to vidíte rovnako, hľadáme práve Vás.

-Stabilné zamestnanie v renomovanej úspešnej spoločnosti
-Možný kariérny rozvoj
-Stravné lístky
-Firemné spoločenské akcie
-Nástup dohodou

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za záujem pracovať v našej spoločnosti.
Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola.

Spolu so životopisom, prosím, pošlite aj súhlas so spracovaním osobných údajov podľa Zákona č.122/2013 Z.z. v tomto znení:
Súhlasím so správou, so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti INCON, spol. s r.o. Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Inžinier kvaliy
3

-VŠ technické zameranie
-Znalosť systémov a nástrojov kvality
-Skúsenosti s vykonávaním analýzy koreňových príčin a riešenie reklamácií
-Technické myslenie, čítanie a orientácia v technickej dokumentácii
-Tímový a komunikatívny človek, prozákaznícke zameranie
-Zodpovednosť, samostatnosť

Popredný výrobca okien a dverí na Slovensku. Výrobe okien a dverí sa spoločnosť INCON venuje už od roku 1992. Disponujeme špičkovou technológiou, kvalitnými materiálmi, tvorivým marketingom a veľkou sieťou obchodných zastúpení na Slovensku. Spoločnosť INCON sa môže pochváliť svojím prepracovaným systémom predaja, výroby a montáže okien. Sme tradičný slovenský výrobca okien a dverí, ktorý až 1/3 zákaziek realizuje pre vracajúcich sa spokojných zákazníkov. Vieme, že zákaznícka spokojnosť je nielen najväčšou odmenou, ale je kľúčová aj pre zabezpečenie ďalších referenčných zákaziek.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Priemyselná 6
971 01 Prievidza