Pridať inzerát

Projektový manažér - stabilná firma s tradíciou

INCON PREMIUM a.s.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 300 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dle dohody

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PRACOVNÁ NÁPLŇ:

Realizácia významných zákaziek a obchodných prípadov v danom regióne v súlade s obchodnou stratégiou a politikou spoločnosti

Zodpovednosť za technickú a koordinačnú realizáciu zákaziek (panelové domy, verejné obstarávanie, developerské projekty)

Zodpovednosť za dodržanie zmluvných podmienok, finančného rozpočtu a časového harmonogramu projektu, príprava dodatkov k ZOD (zmluva o dielo)

Zaistenie technického servisu vrátane zamerania stavebných otvorov

Zadávanie zákaziek do výroby, dodržiavanie výrobných a expedičných termínov podľa kapacitného plánu a firemných postupov

Dohľad nad realizáciu montážnych prác v súlade s montážnymi predpismi

Vedenie a kontrola stavebného denníka, účasť na kontrolných dňoch

Príprava podkladov pre fakturáciu a zodpovednosť za vecnú a formálnu kontrolu dodávateľských a odberateľských faktúr

Sledovanie vývoja na trhu a u konkurencie, návrhy nových technických riešení a ich implementácia

Spolupráca s manažérom pre kľúčových zákazníkov a manažérom OTP

Komunikácia naprieč spoločnosťou, predovšetkým s oddelením Verejných zákaziek a Developerských projektov

POŽADUJEME:

SŠ / VŠ vzdelanie v odbore stavebníctva vítané

Prax v obore stavebných výplní alebo stavebnom priemysle podmienkou

Predchádzajúca skúsenosť s prípravou harmonogramov, koordináciou a realizáciou veľkých zákaziek v oblasti stavebníctva

Orientácia na problematiku pohľadávok a reklamácií

Vodičský preukaz sk. B, práca na PC (MS Office), znalosť softvéru Klaes a CADu - výhodou

PONÚKAME:

Zamestnanie v dominantnej firme na trhu v segmente stavebných výplní

Zázemie silnej a stabilnej spoločnosti / perspektíva vo významej a stále sa rozvíjajúcej spoločnosti

Zaujímavo rastúci príjem závislý na výkonoch

Systém firemného vzdelávania a rozvoja

Priestor pre profesijný rast a rozvoj

Kancelária so showroomom obchodného zastúpenia v regióne

Firemné vozidlo aj na súkromné účely, dátový telefón, notebook, 5 týždňov dovolenky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

MS Office - pokročilý
SalesForce - základy

Vodičský preukaz

B

INCON PREMIUM - Váš partner pre kompletné riešenie
Sme najväčší česko-slovenský výrobca okien a dverí. Kvalitne a za dobrú cenu zvýšime komfort vášho bývania a pomôžeme vám ušetriť za kúrenie. Vyrobíme, dovezieme a namontujeme vám všetky typy okien, dverí, doplnkov a tienenia.
Sme profesionáli a stojíme si za kvalitou svojej práce. O majiteľov okien INCON PREMIUM sa postaráme vždy a všade.

Držíme krok s technikou a vážime si kvalitné suroviny, preto dlhodobo patríme k špičke. Naše produkty vám budú vždy spoľahlivo slúžiť, pretože ste pre nás partneri a s vašou dôverou nehazardujeme, presvedčte sa vo svojom okolí.

INCON PREMIUM – váš partner pre okná, tienenie a vchodové aj interiérové dvere.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Pestovateľská 13
821 04 Bratislava