Pridať inzerát

Záhradník - údržbár

Incheba, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Incheba Expo Bratislava, Petržalka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 EUR/hod.Prémie budú vyplácané v závislosti od ekonomických ukazovateľov firmy. V prípade potreby vykonávania práce nadčas Vám garantujeme príplatky v súlade so Zákonníkom práce.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kosenie zelených plôch v areáli Incheba, a. s.
Odstraňovanie nečistôt na voľných plochách, vynášanie nečistôt zo záhradných košov, udržiavanie čistoty vonkajších kvetináčov.
Starostlivosť o kríkové záhony, ich úprava a ošetrovanie.
Odstraňovanie buriny na zelených plochách.
Starostlivosť o živé kvetiny.
Pomoc pri odstraňovaní väčších závad v budovách a v celom areáli v spolupráci s prevádzkou.
V zimných mesiacoch odpratávanie snehu.

Parkovacie miesto v areáli Incheby, a. s.
Voľné vstupenky na výstavy a kultúrne podujatia konané v Incheba, a.s.
Možnosť ubytovania.

Na základe nami stanovených kritérií budeme na pracovný pohovor prijímať len nami vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technický odbor výhodou

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

záhradníctva

Počet rokov praxe

2

Spoľahlivosť, zodpovednosť, precíznosť

Incheba, a.s. je lídrom na slovenskom trhu výstavníctva a v organizovaní rôznych eventov a podujatí. Svojim klientom poskytuje profesionálne služby podľa ich požiadaviek a priestor pre efektívnu prezentáciu na veľtrhoch a výstavách. Na svojej pôde hostí najrôznejšie prestížne podujatia slovenského i medzinárodného rozsahu. Každoročne bránami Incheby prejde za poznaním, obchodom, či zábavou viac ako milión návštevníkov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Viedenska cesta 3-7
851 01 Bratislava