Pridať inzerát

Hlavný pokladník - účtovník

Incheba, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: INCHEBA, a.s., Viedenská cesta, Petržalka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovedá za hotovosť v pokladni vedenú v EUR, CZK, USD a GBP.
Denne vykonáva uzávierku pokladničnej hotovosti a vypracováva pokladničnú knihu.
Pripravuje odvod pokladničnej hotovosti do banky v prípade prekročenia pokladničného limitu.
Prijíma tržby z hotela, Student Residence .
Prijíma kaucie od podnájomníkov a študentov .
Vykonáva príjem a výdaj kaucií na jednotlivých výstavných akciách.
Vydáva hotovosť za drobné nákupy, cestovné výdaje, zálohy na služobné cesty.
Zabezpečuje vyplácanie miezd v hotovosti brigádnikom.
Vedie agendu platobných kariet.
Komplexne spracováva a vedie agendu zahraničných služobných ciest.
Zabezpečuje zahraničné poistenie osôb, úhrady poistného.
Vykonáva zúčtovanie tuzemských pracovných ciest.
Vypomáha pri predaji vstupeniek a parkovného počas výstavných akcií, eventov a koncertov.

Parkovacie miesto v areáli Incheba, a.s.
Vstupenky na podujatia v Inchebe, a.s.
Kurz anglického jazyka v pracovnej dobe - po skúšobnej dobe.

Na základe našich výberových kritérií budeme kontaktovať a pozývať na pracovný pohovor iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické vzdelanie výhodou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

pokladníka, administratívneho pracovníka, referenta

Počet rokov praxe

2

Znalosť podvojného účtovníctva je podmienkou.
Výhodou je ovládanie IS Asseco SPIN .
Spoľahlivosť, bezúhonnosť, samostatnosť, precíznosť
Zodpovednosť pracovať s hotovosťou.
Ochota pracovať počas výstavných akcií, eventov a koncertov aj počas dní pracovného pokoja.

Incheba, a.s. je lídrom na slovenskom trhu výstavníctva a v organizovaní rôznych eventov a podujatí. Svojim klientom poskytuje profesionálne služby podľa ich požiadaviek a priestor pre efektívnu prezentáciu na veľtrhoch a výstavách. Na svojej pôde hostí najrôznejšie prestížne podujatia slovenského i medzinárodného rozsahu. Každoročne bránami Incheby prejde za poznaním, obchodom, či zábavou viac ako milión návštevníkov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov