Pridať inzerát

Hlavný účtovník

Incheba, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Viedenská cesta, Petržalka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiacSkutočná výška základnej mzdy bude upravená v súlade s odbornou praxou, odbornými znalosťami a zručnosťami.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• riadiť a koordinovať pracovné činnosti oddelenia účtovníctva,
• kontrolovať účtovné prípady, overovať postupy spracovania účtovných prípadov
v súlade s legislatívou a internými predpismi platnými v spoločnosti
• zodpovedať za realizáciu uzávierkových prác v rámci oddelenia účtovníctva
v spoločnosti
• vypracovávať výkazy v zmysle platnej legislatívy,
• vypracovávať a aktualizovať smernice v pôsobnosti oddelenia účtovníctva
• riadiť priamo podriadených zamestnancov
• plánovanie, prognóza a analýza hospodárenia spoločnosti a iné administratívne,
ekonomické činnosti podľa pokynov nadriadeného
• participovať na firemných projektoch
• spolupráca s audítorskou spoločnosťou
• komunikácia s daňovým úradom

• podpora vzdelávania a kariérneho rastu
• HomeOffice
• motivačné odmeňovanie na základe dosiahnutých výsledkov
• parkovacie miesto v areáli Incheba, a.s.
• vstupenky na podujatia v Inchebe, a.s.
• stabilné zamestnanie v úspešnej spoločnosti

V prípade, že vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky ako prax na danej pozícii a skúsenosti
s danou prácou, pošlite nám prosím svoje CV. Výberový proces začne telefonickým pre-screenom, vybraní kandidáti sa stretnú s HR a na osobnom pohovore so svojim budúcim nadriadeným.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý

Počet rokov praxe

5

• pracovné skúsenosti na podobnej pozícii
• MS Office - mierne pokročilý
• Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)
• spoľahlivosť, bezúhonnosť, samostatnosť, precíznosť
• Výhodou je ovládanie IS SPIN- Asseco Solution

Incheba, a.s. je lídrom na slovenskom trhu výstavníctva a v organizovaní rôznych eventov a podujatí. Svojim klientom poskytuje profesionálne služby podľa ich požiadaviek a priestor pre efektívnu prezentáciu na veľtrhoch a výstavách. Na svojej pôde hostí najrôznejšie prestížne podujatia slovenského i medzinárodného rozsahu. Každoročne bránami Incheby prejde za poznaním, obchodom, či zábavou viac ako milión návštevníkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Viedenska cesta 3-7
851 01 Bratislava