Pridať inzerát

Údržbár-stavebné interiérové práce vo firme INBOX, s.r.o.

INBOX, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Južná trieda 64, Juh
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650 EUR/mesiac650
  • Termín nástupu: ihneď alebo po dohode

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Firma Inbox s.r.o. hľadá mladého, šikovného údržbára so základnými stavebnými zručnosťami a chuťou učiť sa nové veci. Jedná sa o celoročné interiérové stavebné práce podľa potrieb zamestnávateľa.

*stravné lístky
*práca v stabilnej spoločnosti

V prípade záujmu zašlite svoj životopis na email: praca@inbox-eu.sk

Do výberového konania budeme pozývať iba vybraných uchádzačov spĺňajúcich naše požiadavky. Zaslaním svojho životopisu dávate súhlas so spracovaním a uchovaním svojich osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Celoslovenská spoločnosť s dlhoročnou tradíciou zaoberajúca sa predajom šperkov a záložníctvom .
Dobrá záložňa INBOX s.r.o. poskytuje kvalifikované služby v oblasti záložníctva na profesionálnej úrovni. Ponúkame absolútnu diskrétnosť, seriózne jednanie, bezkonkurenčne najvýhodnejšie podmienky.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

JUŽNÁ TRIEDA 64
04001 Košice - Juh