Pridať inzerát

Skladník - vodič VZV

Inalfa Roof Systems Slovakia, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Krakovany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 035 EUR/mesiacNástupná mzda: 910 € základná mzda + 85 € bonusy + 40 € príspevok na dopravu + príplatky za nočné a poobedné zmeny. Postupný nárast mzdy prechodom do vyšších mzdových levelov.
  • Termín nástupu: September/2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Obsluha vysokozdvižného vozíka.
• Zabezpečenie materiálu pre výrobné linky v požadovanom čase.
• Nakládka a vykládka kamiónov.
• Spracovanie vstupného a výstupného materiálu v systéme LN Infor 10.
• Práca so skenerom.
• Práca podľa pokynov nadriadeného.
• Práca v 3-zmennej prevádzke.

Mzdové podmienky:
910 € základná mzda + 85 € bonusy + 40 € príspevok na dopravu + príplatky za nočné a poobedné zmeny.

- 13-ty plat, kvartálne odmeny,
- ročná valorizácia miezd,
- postupný nárast mzdy prechodom do vyšších mzdových levelov,
- príspevok na dopravu 40€ mesačne
- odmena za odporučenie kandidáta vo výške 350 €
- III. pilier dôchodkového sporenia,
- príplatky za nadčasy: v týždni 25%, v sobotu 50% a v nedeľu 100%.
- rodinné akcie, mikulášske balíčky,
- bohatý sociálny program.

DOPRAVA FIREMNÝM AUTOBUSOM ZDARMA zo smerov Piešťany, Veľké Kostoľany, Madunice, Nižná, Horná Streda, Sokolovce

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Vysokozdvižný vozík (VZV) - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax na VZV min. 1 rok

Spoločnosť Inalfa Roof Systems, s.r.o. je jeden z najväčších výrobcov strešných systémov.Inalfa Roof Systems Group je dodávateľom svetových automobilových značiek ako Chrysler Group, General Motors, Ford Motor Group, BMW Group, Daimler Group, Opel, VW, Audi, Jaguar, Rolls Royce, Land Rover, Fiat, Renault, PSA, Seat, Mitsubishi, Nissan, Hyundai – Kia, Daf, MAN, Scania, Saab, Volvo, Iveco atď.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov