Pridať inzerát

Elektromechanik údržby

Inalfa Roof Systems Slovakia, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Piešťany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacVýška mzdy sa odvíja od skúseností kandidáta.
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zavádza preventívne a nápravné údržby strojov a zariadení.
• Rieši elektrické, mechanické, hydraulické a pneumatické poruchy a navrhuje zlepšenia.
• Vykonáva údržbu, inšpekciu, nápravu, úpravu a zlepšenia výrobných technológií, robotov, automatických nástrojov a iného náradia.
• Pripravuje a kontroluje údržbu, náhradné diely a optimalizáciu náhradných dielov.
• Iniciuje aktivity týkajúce sa neustáleho zlepšovania procesov oddelení zabezpečovaných v prepojení s technickým oddelením.
• Pracuje s technickou dokumentáciou.
• Plní ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného.

• 13ty plat
• ročná valorizácia miezd
• firemné podujatia
• týždeň zdravia, deň ovocia a pod.
• bohatý vzdelávací program
• zaujímavý sociálny program
• III.pilier dôchodkového sporenia
• stabilná práca v prosperujúcej spoločnosti
• práca v mladom kolektíve s možnosťou kariérneho a osobnostného rastu
DOPRAVA FIREMNÝM AUTOBUSOM ZDARMA zo smerov Piešťany, Veľké Kostoľany, Madunice, Nižná, Horná Streda, Sokolovce.

Viac informácií sa dozviete TU :

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technicke

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Odborná spôsobilosť v elektrotechnike podľa §22
• Technické vzdelanie
• 3-zmenná prevádzka
• Elektromechanik v oblasti automatizácie ; Fanuc roboty, automotive - výhoda
• Mechanické zručnosti (fréza, sústruh, návrh techn.riešení) - veľká výhoda

Spoločnosť Inalfa Roof Systems, s.r.o. je jeden z najväčších výrobcov strešných systémov.Inalfa Roof Systems Group je dodávateľom svetových automobilových značiek ako Chrysler Group, General Motors, Ford Motor Group, BMW Group, Daimler Group, Opel, VW, Audi, Jaguar, Rolls Royce, Land Rover, Fiat, Renault, PSA, Seat, Mitsubishi, Nissan, Hyundai – Kia, Daf, MAN, Scania, Saab, Volvo, Iveco atď.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov