Pridať inzerát

Operátor/ka výroby - práca na dohodu

Inalfa Roof Systems Slovakia, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Piešťany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,7 EUR/hod.+ príplatky za poobedné zmeny 0,26 €/hod. a nočné zmeny 1,43 €/hod.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných, flexibilných a manuálne zručných zamestnancov pre našu spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti automobilového priemyslu, na pozíciu Operátor/-ka výroby.

Pracovná pozícia je obsadzovaná na dohodu o vykonaní práce.

Vašou náplňou práce bude :
- montážne práce na linke,
- zabezpečenie a udržiavanie čistoty na pracovisku,
- komunikácia a spolupráca s ostatnými členmi tímu a s ostatnými oddeleniami,
- dodržiavanie pracovných postupov na jednotlivých pozíciách v rámci výrobnej linky,
- sledovanie a dodržiavanie kvality výroby,
- práca v 3-zmennej prevádzke.

MZDA: 4,70 eur /hod.
+ príplatky za poobedné zmeny 0,26 €/hod. a nočné zmeny 1,43 €/hod.

- Získate prax v automobilovom priemysle.
- Individuálne ohodnotenie zamestnanca podľa pracovného výkonu.
- Možnosť trvalého pracovného pomeru.
- Bohatý sociálny program.
- Stravovanie zabezpečené vo firemnej jedálni.
- DOPRAVA FIREMNÝM AUTOBUSOM ZDARMA zo smerov Piešťany, Veľké Kostoľany, Nižná a Chtelnica a taktiež aj z nového smeru Ostrov - Veľké Orvište - Bašovce - Pobedim - Horná Streda

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

- flexibilita, zodpovednosť, spoľahlivosť, pracovitosť, manuálna zručnosť,
- ochota pracovať na zmeny,
- chuť učiť sa niečo nové,
- práca v stoji.

Spoločnosť Inalfa Roof Systems, s.r.o. je jeden z najväčších výrobcov strešných systémov.Inalfa Roof Systems Group je dodávateľom svetových automobilových značiek ako Chrysler Group, General Motors, Ford Motor Groupe, BMW Groupe, Daimler Groupe, Opel, VW, Audi, Jaguar, Rolls Royce, Land Rover, Fiat, Renault, PSA, Seat, Mitsubishi, Nissan, Hyundai – Kia, Daf, MAN, Scania, Saab, Volvo, Iveco atď.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Priemyselná 573/3
922 02 Krakovany