Pridať inzerát

Expedient, skladník - 6-hodinový úväzok

IN-ECO, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Ružomberok
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 - 1 000 EUR/mesiacZákladná mzda + provízie z predaja
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava tovaru pre jeho ďalšiu expedíciu k zákazníkovi
- naskladnenie a preberanie tovaru - kontrola dodávok tovaru do skladu
- starostlivosť o pridelené stroje a technické zariadenia
- zabezpečovanie inventarizácie tovaru
- udržiavanie poriadku v externom sklade a v sklade náhradných dielov v sídle firmy
- komunikácia s ďalšími oddeleniami
- drobné technické úkony vo firme
- drobné opravy výrobkov, ktoré predávame
- práca je svojím charakterom vhodná pre muža
- práca na skrátený úväzok na 6 hodín s perspektívou predĺženia pracovného úväzku na 8 hodín

- práca v stabilnej a rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti
- profesionálne vzdelávanie
- individuálne jazykové kurzy
- príjemné pracovné prostredie
- príspevok zamestnávateľa na DDS (3. piliér)
- mobilný telefón

Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, informovať budeme všetkých uchádzačov. Výberové konanie sa uskutoční na základe nášho pozvania v sídle spoločnosti v Ružomberku. S úspešnými uchádzačmi bude termín pracovného pohovoru dohodnutý v časovom predstihu. Zaslaním životopisu zároveň dávate súhlas na spracovanie Vašich osobných údajov, uvedených v životopise, v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vodičský preukaz B - nevyhnutná podmienka
- aktívna znalosť anglického jazyka slovom aj písmom - výhodou
- doklady na VZV - výhodou
- rutinná práca s výpočtovou technikou
- manuálna a technická zručnosť
- samostatnosť, komunikatívnosť, flexibilita, príjemné vystupovanie, logické myslenie, dôslednosť
- schopnosť organizovať si vlastný čas

Firma IN-ECO, spol. s r.o. bola založená v roku 1996. V súčasnosti sa venuje dodávkam komponentov dúchadiel, vývev a rôznych technológii do priemyslu v regióne strednej aj východnej Európy. Nosným prvkom obchodu sú dúchadlá, vývevy a prietokomery.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov