Pridať inzerát

Hledáme řidiče VZV

IMV Agency s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Bratislava
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 7 EUR/hod.
  • Termín nástupu: 28.05.2022
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek, na dohodu (brigády), živnost

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha VZV
Příjem, naskladňování a expedice zboží (vykládka/nakládka)
Příprava zakázek dle instrukcí
Práce se skenerem

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práce pro řidiče VZV v ČR - Brno a na Slovensku - Senec. Mzda 150-160 korun na hodinu (čistého) nebo 7 euro. Poskytujeme ubytování. Zajišťujeme vyzvednutí a odvoz na pracoviště. Přijímáme pouze s legálními doklady pobytu. Možnost kariérního růstu.

Informace o náboru

Zkušenosti s regálovým zaskladňováním
Zkušenosti prací ve skladu
Praxe na obdobné pozici
Spolehlivost
Zodpovědnost
Samostatnost
Smysl pro týmovou spolupráci
Průkaz na VZV výhodou

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Zajišťujeme pro pracovníky prací především ve výrobních provozech, skladech a různých dělnických profesí, hotelech. Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Ukrajinský jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Ruský jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Slovenský jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Český jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy

Praxe na pozici/v oblasti

min. 1 rok

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Samostatnost při řešení úkolů
Bez zlozvyků

Zajištujeme pro pracovníky praci především ve výrobních provozech, skladech a různých dělnických profesí, hotelech. Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.