Pridať inzerát

Team leader - priemyselná oblasť

IMS EAST, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 000 - 6 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- koordinuje a riadi prácu vo svojej skupine s inými úsekmi spoločnosti vo vzťahu k zverenému projektu
- zúčastňuje sa na riadení nových projektov
- zodpovedá za kontrolu dodržiavania stanovených termínov a technických parametrov

- nadštandardné platové ohodnotenie
- firemný telefón
- možnosť kariérneho rastu

V prípade záujmu o danú pozíciu nás kontaktujte emailom kancelaria@ims-east.sk alebo telefonicky 0948 180 122.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2
2

- vzdelanie stredoškolské , vysokoškolské l., ll. stupňa
- nemecký alebo anglický jazyk na úrovni C-C1
- prax v danom odbore min. 2 roky
- skúsenosť s projektovým riadením a riadením ľudí
- riadiace a organizačné schopnosti, zmysel pre tímovú prácu
- schopnosť riešiť technické záležitosti, zmysel pre systematickú prácu

Spoločnosť IMS EAST, s.r.o. pôsobí na Slovenskom trhu od roku 2010. Jej hlavným zameraním sú elektromontážne, kabelážne a zámočnícke práce na Slovensku ale aj v celej EÚ. S ôsmimi pobočkami v EÚ a viac ako 1500 zamestnancami v rámci skupiny IMS GROUP sa radíme medzi najväčších európskych dodávateľov v priemyselnom odvetví.

Adresa spoločnosti

IMS EAST, s.r.o.
Murgašova 90/5
05801 Poprad