Pridať inzerát

Elektrikár

IMS EAST, s. r. o.

  • Miesto práce: Rakúsko, Belgicko, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť IMS EAST s.r.o., ponúka prácu skúseným ELEKTRIKÁROM na ťahanie káblov a následné elektroinštalácie prevažne v priemyselných parkoch.
Ponúkame stabilnú dlhodobú spoluprácu v spoločnosti s pôsobnosťou v celej EURÓPE. Požadujeme min. 2 ročnú prax v odbore .
Prijímame jednotlivcov aj partie . Výhodou je znalosť cudzieho jazyka nemeckého alebo anglického.
Pracuje sa v Nemecku, Rakúsku, Belgicku, Holandsku a Švajčiarsku.
Turnusy sú 3 až 4 týždne práca – 1 týždeň doma .
Platové ohodnotenie od 20 do 28 euro/hod, v závislosti od projektu, štátu, skúsenosti a jazykových znalostí.
V prípade záujmu o danú pozíciu Nás kontaktujte emailom: praca@ims-east.sk alebo telefonicky na tel.: 0940 633 419 - HR manažér Marek Remža

stabilná práca
nadštandardné ohodnotenie
práca na turnusy
ubytovanie zabezpečené

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis alebo nás kontaktujte telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Samostatnosť a slušné vystupovanie, flexibilita,
technické myslenie a ochota cestovať

Spoločnosť IMS EAST, s.r.o. pôsobí na Slovenskom trhu od roku 2010. Jej hlavným zameraním sú elektromontážne, kabelážne a zámočnícke práce na Slovensku ale aj v celej EÚ. S ôsmimi pobočkami v EÚ a viac ako 1500 zamestnancami v rámci skupiny IMS GROUP sa radíme medzi najväčších európskych dodávateľov v priemyselnom odvetví.

Adresa spoločnosti

IMS EAST, s.r.o.
Murgašova 90/5
05801 Poprad