Pridať inzerát

Mzdová účtovníčka / Payroll Specialist

IMPROVERA s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Malacky
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacFinálna mzda bude stanovená podľa Vašich skúseností v rozpätí od 1000-1500 eur. Navyše MOBIL aj na súkromné účely, možnosť využiť firemné AUTO a ďalšie BENEFITY.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Súčasťou Vašich pravidelných aktivít bude:

- Zodpovedanie za prípravu a kontrolu údajov pre výpočet miezd: 150 zamestnancov
- Spracovanie a vedenie mzdovej agendy a následná príprava dokumentov, výkazov pre sociálnu a zdravotnú poisťovňu, príprava mesačných mzdových závierok a reportov
- Pripravovanie pracovno-právnych dokumentov ako sú zmluvy, dodatky a rôzne potvrdenia
- Podpora pri organizovaní pravidelných lekárskych prehliadkach
- Organizačné zabezpečovanie interných školení podľa tréningového plánu
- Sledovanie legislatívnych zmien a ich využitie pre potreby spoločnosti
- Pripravovanie reportov a štatistík

Medzi Vaše výhody a benefity budú patriť:

- istota a zázemie malej rodinnej firmy
- ústretovosť a podpora majiteľa
- dobrý kolektív
- motivačné odmeny
- možnosť využiť firemné auto
- firemný mobil
- pracovná doba od 8:00 hod. do 16:00 hod.
- možnosť pracovať aj pár dní do mesiaca z domu
- podpora pri vzdelávaní

Pozícia je obsadzovaná pre nášho klienta, slovenskú spoločnosť, ktorú charakterizuje: STABILITA, ÚSTRETOVOSŤ, FLEXIBILITA a TÍMOVÁ SPOLUPRÁCA.

Ak si myslíte, že ponuka je pre Vás tá pravá a ste ten pravý a skúsený kandidát, neváhajte nám poslať životopis so sprievodným listom na emailovú adresu martina.belisova@improvera.sk.

Všetky životopisy, kontakty a komunikácia budú vymazané do konca mája 2021. Zároveň prehlasujeme, že poskytnuté informácie slúžia výlučne pre výberové konanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Mzdové účtovníctvo

Ostatné znalosti

KROS Olymp - expert
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Počet rokov praxe

Min. 1 rok skúseností práce s KROS Olymp alebo SOFTIP
2

- ÚSTRETOVOSŤ voči požiadavkám zamestnancov
- TÍMOVÝ HRÁČ, ktorý zapadne do mladého fungujúceho kolektívu
- PRECÍZNOSŤ a zameranie na detail - ten, kto má rád napríklad šanóny usporiadané podľa abecedy a poriadok v dokumentoch
- SAMOSTATNOSŤ pri práci, bez asistencie a potreby doťahovania inými
- OCHOTA SA UČIŤ a flexibilne reagovať

- PODMIENKOU je skúsenosť práce v KROS OLYMP
- Vodičský preukaz sk. B je výhodou, ale nie podmienkou

Improvera slúži firmám aj jednotlivcom ako partner pri napĺňaní ich cieľov v biznise, v kariére a pri práci na sebe samom. Poskytujeme biznisové konzultácie, koučovanie tímov a jednotlivcov a manažérske a obchodné školenia.

Naša VÍZIA: Sprevádzať firmy a ľudí na ich ceste k zlepšeniu, k želanej zmene a pri rozvoji.

Naša MISIA: Pracujeme s ľuďmi a pre ľudí. Našim klientom pomáhame objaviť potenciál na zlepšenie, rast a rozvoj. Zároveň ponúkame riešenia na určenie smerovania – stratégie a spôsobu fungovania – riadenia pre lepšie výsledky, výkonnosť, časovú a nákladovú efektivitu a optimálne procesy. Robíme tak cez konzultácie, koučovanie a školenia.

Náš TÍM: Sme tím nadšencov, ktorých baví neustále hľadanie možností na zlepšovanie a práca na sebe. Máme skúsenosti a nechceme si ich nechať pre seba.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Jána Stanislava 33
841 05 Bratislava - mestská časť Karlova Ves