Pridať inzerát

Insight analytik vo firme s ocenením Best Employer Slovakia

Imperial Tobacco Slovakia a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava II, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 2 200 EUR/mesiacVýsledná mzda závisí od skúseností kandidáta.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť je súčasťou globálnej skupiny Imperial Brands, FMCG spoločnosť obchodujúca na 120 trhoch sveta a zamestnávame 27500 ľudí. Náš hlavný biznis na slovenskom trhu tvoria tabakové značky Davidoff, West a Mars. Jedným z našich hlavných cieľov do budúcnosti je pomôcť miliarde fajčiarov na celom svete nájsť cestu od klasického tabaku k menej škodlivým alternatívam a to vďaka rozvíjaniu našich nových značiek v kategóriách zahrievaný tabak, elektronická cigareta a nikotínové vrecúška.

AK chceš byť súčasťou tejto zásadnej zmeny, radi ťa privítame v našich radoch!
Hľadáme kolegu na pozíciu Insight analytik, ktorá bude kľúčovou podporou pre rozhodovanie vedenia našej spoločnosti. Ak ťa baví hľadanie pravdy v mori dát, tak práve teba potrebujeme.

Čo budeš u nás robiť:
-Zaisťovať analýzy, reporting a odoporúčania ohľadne predaja, chovania spotrebiteľa a pohyboch cien.

-Vyhodnocovať zdravie značiek, produktov a efektivity distribúcie s cieľom identifikovať príležitosti pre rast a zlepšenie zážitku pre spotrebiteľa.

-Monitorovať a analyzovať cenové zmeny v jednotlivých nikotínových kategoriách a formulovať odporúčania pre úpravu cien nášho portfólia.

-Vyhodnocovať aktivity na podporu predaja a odporúčať ich úpravy.

-Vzdelávať kolegov o súčasných trendoch na trhu a tým im pomáhať dosahovať obchodné ciele spoločnosti.

-Analyzovať kroky našej konkurencie a odhadovať ich dopad na výsledky našej spoločnosti,

Čo ponúkame:
-byť súčasťou zásadnej zmeny v našej spoločnosti
-veľkú mieru sebarealizácie a ďalšieho profesného rozvoja
-priateľskú tímovú atmosféru s medzinárodným obsadením(pozícia je je súčasťou klastrového tímu CEE(11 europských trhov)
-moderné pracovné prostredie
--5 dní dovolenky naviac
-flexibilná pracovná doba
-zmluva na dobu neurčitú
-stravné plne hradené firmou, Cafeteria a ďalšie benefity poskytované na základe KZ.

Na pohovor budeme pozývať iba kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky na túto pracovnú pozíciu.
Výberové konanie bude mať dve kolá. Na začiatku si overíme vzájomné očakávania, dozvieš sa bližšie informácie o ponúkanej pozícii a my o tvojich pracovných skúsenostiach a zručnostiach.
Pred druhým kolom dostaneš zadanie case study, doma ju vypracuješ a následne nám ju odprezentuješ.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

-máš skúsenosti(min. 1 rok) s analýzou dát a reportingom, ideálne v FMCG spoločnosti, agentúry na prieskum trhu, v oblasti TELCO alebo bankovníctve

-si pokročilým užívateľom Excelu a bavia ťa najmä funkcie uľahčujúce prácu s dátami. Vieš výstupy svojich analýz premeniť na pútavú PowerPoint prezentáciu, aby si ľahko a rýchlo odovzdal najdôležitejšie informácie.

-Si štruktúrovaný, máš veľmi dobré komunikačné vlastnosti a to samozrejme v slovenčine, ale aj v angličtine.

-Pri práci s dátami si dôsledný, nič ti neunikne, dokážeš sa ponoriť do detailu, ale zároveň dokážeš odlíšiť zásadné vplyvy od nepodstatných. Nevidíš iba dáta, ale príbehy a konkrétne situácie, ktoré tieto dáta zobrazujú.

-máš VŠ vzdelanie v odbore ekonómie, marketingu, štatistiky, alebo sociológie. Toto však nie je nutnou podmienkou, pokiaľ máš aspoň 2 roky preukázateľné skúsenosti na podobnej pozícii.

- druhá najväčšia tabaková spoločnosť na Slovensku
- Imperial Tobacco Slovakia a.s. je dcérska spoločnosť a súčasť medzinárodnej spoločnosti Imperial Brands PLC http://www.imperialbrandsplc.com/
- Imperial Tobacco Slovakia a.s. dlhoročne patrí medzi spoločnosti ocenené titulom Best Employer Slovakia

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov