Špecialista na analýzu trhu vo firme s ocenením Best Employer Slovakia

Imperial Tobacco Slovakia a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava II, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 2 200 EUR/mesiacVýsledná mzda závisí od skúseností kandidáta.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš rozvíjať svoju pracovnú kariéru v medzinárodnej spoločnosti? Zaujíma ťa oblasť predaja a máš rád čísla? Chceš zažiť organizačnú kultúru vo firme ocenenej titulom najlepší zamestnávateľ niekoľko rokov po sebe? Tak neváhaj a pošli nám svoje CV.

Špecialista na analýzu trhu je pozícia, ktorá sa nachádza v globálnych štruktúrach oddelenia Insight v rámci klastra pre strednú Európu a Ukrajinu(CEE) s jasným zameraním na Slovensko. Je zodpovedný za poskytovanie analýz podporujúcich obchodné procesy v nasledujúcich oblastiach:
-podávanie správ a analýz výsledkov(odchýlky od plánu a ich príčiny)
-navrhovanie taktických úrovní cien na dosiahnutie strategických cieľov spoločnosti
-sledovanie aktivít konkurencie
-hodnotenie marketingových a predajných aktivít
-stanovenie stratégií pre predajné kanály(segmentácia a stanovovanie priorít predajných kanálov)

dovolenka naviac, stravné lístky plne hradené zamestnávateľom, benefity spojené so starostlivosťou o zdravie, flexibilný systém zamestnaneckých výhod, parkovacie miesto a rôzne výhody vyplývajúce z kolektívnej zmluvy ,Multisport karta.

Na pohovor budeme pozývať iba kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky na túto pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

1-2 roky skúseností v oblasti analýzy trhových dát v sektore FMCG.
Vysoká úroveň počítačových znalostí, najmä Excel,PowerPoint, znalosť SQL je vítaná.
Analytické myslenie.
Schopnosť spolupracovať s mnohými internými klientmi, a to aj na vyššej organizačnej úrovni, zároveň schopnosť pracovať v tíme, riešiť problémy, rozvinuté komunikačné schopnosti.
Príjemné vystupovanie.
Samostatnosť a flexibilita.

- druhá najväčšia tabaková spoločnosť na Slovensku
- Imperial Tobacco Slovakia a.s. je dcérska spoločnosť a súčasť medzinárodnej spoločnosti Imperial Brands PLC http://www.imperialbrandsplc.com/
- Imperial Tobacco Slovakia a.s. dlhoročne patrí medzi spoločnosti ocenené titulom Best Employer Slovakia

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov