Pridať inzerát

Brigádnik - Team Assistant/Receptionist

IMMOFINANZ Services Slovak Republic, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Vajnorská 100, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 EUR/hod.
  • Termín nástupu: čo najskôr neba podľa dohody
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovník/čka Team Assistant/Receptionist prijíma telefonáty a vybavuje emailovú komunikáciu. Zodpovedá za privítanie a ohlásenie návštev ako aj prípravu meetingových miestností, občerstvenia a pod. Zabezpečuje prijímanie a evidenciu pošty, organizáciu a archivovanie firemnej dokumentácie. Poskytuje administratívnu podporu a venuje sa ďalším úlohám podľa potreby vedenia a Team Assistantky

Ovocie, nápoje a káva sú zamestnancom k dispozícií
Zázemie v rastúcej medzinárodnej spoločnosti
Teambuildingové akcie
Bezplatné parkovanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ústretovosť a spoľahlivosť
Flexibilita - možnosť pracovať aspoň 3 dni v týždni
Znalosť anglického jazyka podmienkou
Príjemné vystupovanie

IMMOFINANZ je realitná spoločnosť, ktorej aktivity sú zamerané na komerčné a kancelárske segmenty trhu v Európe. Ponúkame vám štruktúru veľkej korporácie a možnosti rozvoja. Zoznámte sa s firmou IMMOFINANZ, čo znamená byť súčasťou medzinárodného, dynamického tímu, ktorý neustále rastie a v ktorom sa budete môcť aj naďalej rozvíjať.

Po úspešnom zriadení značiek STOP SHOP a VIVO! , ako maloobchodných značiek IMMOFINANZ, nasleduje zavedenie značky myhive - medzinárodnej značky pre svoje kancelárske budovy. Názov myhive znamená živú a produktívnu atmosféru. Myhive kancelárie sa vyznačujú dizajnom inšpirovaným v hoteloch, pozorným servisom a všestrannou infraštruktúrou. Tiež sa zameriava na vytvorenie prosperujúcej komunity medzi nájomníkmi prostredníctvom komunikácie, spoločnej infraštruktúry, podujatí a osobných predstavení.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

IMMOFINANZ Services Slovak Repubilc, s.r.o.
Vajnorská
831 04 BRATISLAVA