Pridať inzerát

Manipulant v sklade

IMMERGAS EUROPE s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Poprad
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 4,2 EUR/hod.+ 150 EUR mesačný variabilný bonus (výška bonusu závisí od dochádzky a kvality práce) + 55 EUR dochádzkový bonus
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v sklade príjmu materiálu a v sklade expedície hotových výrobkov
- distribúcia materiálu na výrobné linky
- príprava materiálu do prepraviek
- manipulácia a uskladňovanie materiálu/výrobkov do regálového systému
- udržiavanie poriadku v skladoch firmy, zozbieranie paliet, krabíc, kovových klietok
- obsluha logistickej manipulačnej techniky (práca s kódovaným materiálom, s terminálom)
- príprava náhradných dielov
- práca podľa pokynov nadriadeného
- práca na zmeny - 2-zmenná prevádzka

Ponúkame:
- stravné lístky
- stravovanie vo firemnej jedálni
- cestovný bonus
- dochádzkový bonus
- firemné podujatia
- vzdelávanie a školiace programy
- III. pilier

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj štruktúrovaný životopis. Zároveň prosíme o uvedenie súhlasu so spracovaním osobných údajov.
V prípade veľkého počtu zaslaných žiadostí budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

držiteľ platného preukazu na obsluhu VZV, prax na podobnej pozícii výhodou

zodpovedný prístup k práci, spoľahlivosť, samostatnosť

IMMERGAS Europe je strojárska spoločnosť na výrobu plynových kotlov. Výroba bola úspešne spustená v roku 2008. Sídlo fabriky je umiestnené Poprade v priemyselnom parku Matejovce. Predajná prevádzka sa nachádza v Trenčíne. Produkcia závodu je určená okrem slovenského trhu na export do ostatných krajín sveta.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov