Pridať inzerát

Samostaný referent pre neživotné poistenie

IMG, spol.s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Komárno
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 EUR/mesiac700 Euro fixná mzda + pohyblivá zložka mzdy na základe výkonu pracovníka vo výške
  • Termín nástupu: 9/2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

komplexná služba poisťovacieho agenta poistenia pre podnikateľov a priemysel, získavanie nových klientov, správa poistenia súčasných klientov, spolupráca pri likvidácii poistných udalostí

rodinný pracovný kolektív, služobné motorové vozidlo pre pracovné účely, služobný mobil, 1 x ročné firemná akcia, príspevok DDS

pracovné miesto kancelária Komárno, prax v oblasti poisťovníctva prednosťou, ponuka dlhodobej práce na hlavný pracovný pomer

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, právo, podnikanie

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

sprostredkovateľ poistenia, pracovník poisťovne, ekonóm, podnikateľský poradca, úverový poradca

Počet rokov praxe

1

schopnosť pracovať v kolektíve, samostatnosť, zodpovednosť, ovládanie slovenského a maďarského jazyku podmienkou, v prípade potreby práca nadčas,

nezávislý sprostredkovateľ poistenia v oblasti neživotného poistenia - špecializácia na poistenia podnikateľova priemyslu, 21 rokov na poistnom trhu, členstvo v slovenských profesných združeniach a celosvetových sietiach sprostredkovateľov poistenia, www.img.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

IMG spol. s r.o.
Hradná 2
945 01 Komárno