Pridať inzerát

Kontrolór/ka kvality

IMET, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: AKE Skalica, Nádražná, Skalica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiacKvartálne prémie, ročné odmeny, vernostné,
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonáva rozmerovú kontrolu ložiskových súčiastok podľa výkresovej dokumentácie,
- vykonáva vzhľadovú kontrolu ložiskových súčiastok,
- zaznamenáva výsledky kontroly, vedie evidenciu výsledkov kontroly,
- zodpovedá za správnosť nameraných údajov.

Pracovné miesto ponúkame v jednosmennej prevádzke v našej dcérskej spoločnosti AKE Skalica s.r.o. Nádražná 33, 909 01 Skalica.

Ponúkané pracovné miesto v stabilnej spoločnosti, sociálne výhody.

Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

AKE Skalica, s.r.o. je osvedčený výrobca ložísk strednej a vyššej triedy, ktorý v súlade s normou ISO vyrába štandardný sortiment valivých ložísk, ako aj vysoko-presné a veľko-rozmerové ložiská do náročných uložení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Počet rokov praxe

3

- strojárske vzdelanie,
- znalosť základov metrológie,
- minimálne základná znalosť výkresovej dokumentácie,
- samostatná práca s meradlami a ich nastavovanie,
- samostatnosť,
- prax na obdobnej pozícii výhodou.

Spoločnosť IMET, a. s., sa už viac ako 25 rokov zaoberá obchodnou činnosťou v oblasti valivých ložísk a náhradných dielov pre metalurgický priemysel a ťažké strojárenstvo, zároveň prevádzkuje zámocký hotel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

IMET, a.s.
M. Sch. Trnavského 2/B
841 01 Bratislava