Pridať inzerát

Riaditeľ spoločnosti IMET-AKE, s. r. o.

IMET, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: M. Schneidera-Trnavského, Dúbravka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 - 4 000 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od skúseností kandidáta. Mzda je zložená zo základnej mzdy a výkonových prémií.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- tvorba stratégie rozvoja spoločnosti, identifikácia podnikateľských a obchodných príležitostí, príprava podnikateľských plánov,
- príprava a obhajoba ročných finančných plánov,
- operatívne riadenie spoločnosti za účelom dosiahnutia stanovených cieľov,
- riadenie, motivovanie, kontrola a hodnotenie tímu podriadených manažérov,
- rozvoj firemnej kultúry,
- jednanie s kľúčovými klientmi a partnermi, priebežná analýza trhu: monitorovanie konkurencie, trendov, cien, produktov,
- reportovanie, prezentácia výsledkov vlastníkom spoločnosti,
- priebežné sledovanie vyhodnocovania objemu predaja za jednotlivé ložiskové referáty,
- vytváranie, zavádzanie a udržiavanie systému kvality riadenia v plnom rozsahu,
- vyhľadávanie a riadenie obchodných projektov

Informácie o výberovom konaní

Čo Vám ponúkame:
- pozíciu na úrovni vrcholového manažmentu
- vysoko korektný a seriózny prístup
- kontakt so zaujímavými ľuďmi
- možnosť sebarealizácie a podmienky pre osobný rast
- služobné auto
- motivačné platové ohodnotenie
- firemné benefity
- pracovný čas si môžete prispôsobiť podľa seba, ale keď je toho veľa, očakávame, že zamakáte
- parkovanie nemusíte riešiť, pri budove zaparkujete bez problémov autom, bicyklom aj kolobežkou
- chceme, aby ste si občas oddýchli a prispejeme vám na to
- ceníme si vernosť, po prvom roku vám prispejeme do 3. piliera
- v budove je Squash centrum, sauna, masáž
- organizujeme spoločné eventy, aby sme sa všetci poznali
- postaráme sa o vaše deti v rámci letného tábora

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Firma IMET-AKE, s. r. o. je najväčší autorizovaný distribútor ložísk v SR a ČR. Kompletný servis ohľadom ložísk obsahuje technický servis a poradenstvo, projektové navrhovanie ložísk a strojných celkov podľa požiadaviek zákazníkov. Naši odborníci majú dlhoročné skúsenosti v oblasti výroby a predaja ložísk, montáže, monitorovania aj údržby ložísk získané priamo u zákazníkov. Každoročne usporadúvame medzinárodnú konferenciu odborníkov v obore ložísk s prednáškami o problematike ložísk, novinkách vo vývoji ložísk a odporúčanom servise ložísk.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Čo od Vás požadujeme:
- manažérske riadenie
- nápaditosť a kreativitu
- veľkú chuť do práce a ochotu učiť sa
- morálne zásady, etiku, charakter
- kladný vzťah k ľuďom, komunikačné a organizačné schopnosti
- ochotu a možnosť cestovať
- jazykové znalosti sú vítané

Spoločnosť IMET, a. s., sa už viac ako 25 rokov zaoberá obchodnou činnosťou v oblasti valivých ložísk a náhradných dielov pre metalurgický priemysel a ťažké strojárenstvo, zároveň prevádzkuje zámocký hotel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

IMET, a.s.
M. Sch. Trnavského 2/B
841 01 Bratislava