Pridať inzerát

Samostatný obchodný referent pre IMET-TEC, a.s.

IMET, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Mikuláša Schneidera-Trnavského, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 400 EUR/mesiacmzda je závislá od odbornej kvalifikácie a skúseností uchádzača
  • Termín nástupu: podľa dohody, resp. ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spracovanie obchodných prípadov pod vedením mentora (dovoz/ vývoz), v rozsahu :
• komunikácia s dodávateľmi, odberateľmi a s prepravcami tovaru pri tvorbe cenových ponúk,
• príprava podkladov pre cenové kalkulácie a spracovanie návrhov ponúk,
• príprava objednávok a podkladov pre fakturáciu a fakturácia,
• sledovanie priebehu obchodných prípadov a kontrola termínov plnenia,
• starostlivosť o klientov.

• pracovné miesto v stabilnej spoločnosti,
• možnosť sebarealizácie a profesionálny rast,
• finančné odmeny postavené na výsledkoch zamestnanca, tímu a spoločnosti,
• príjemné pracovné prostredie,
• pružná pracovná doba

Informácie o výberovom konaní

Pracovné miesto ponúkame v spoločnosti IMET-TEC, a. s.
Svoje životopisy nám prosím zasielajte na mail: personalne@imet.sk do 21.05.2021.
Na výberové konanie budú telefonicky a mailom pozvaní len vybraní uchádzači.
Vopred ďakujeme za prejavený záujem všetkým uchádzačom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

IMET- TEC, a.s. - spoločnosť pôsobiaca od r. 2008 v oblasti náhradných dielov a zariadení pre ťažký priemysel, ložísk a hutného materiálu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske výhodou, ekonomické

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

obchodná činnosť
3

• obchodné zručnosti,
• pozitívny vzťah k práci,
• pro-zákaznícka orientácia,
• pracovné nasadenie,
• technické myslenie,
• zodpovednosť, flexibilita, empatia, lojalita,

Spoločnosť IMET, a. s., sa už viac ako 25 rokov zaoberá obchodnou činnosťou v oblasti valivých ložísk a náhradných dielov pre metalurgický priemysel a ťažké strojárenstvo, zároveň prevádzkuje zámocký hotel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

IMET, a.s.
M. Sch. Trnavského 2/B
841 01 Bratislava