Pridať inzerát

Servisný technik

Imco Power, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Polianky, Dúbravka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiacMzda sa môže líšiť v závislosti od skúseností a praxe kandidáta v danom odbore
  • Termín nástupu: Možnosť nástupu ihneď alebo dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť IMCO POWER, s.r.o. hľadá do svojho tímu nového kolegu/ kolegyňu na pozíciu "Servisný technik", ktorého náplň práce bude:

- servis a oprava spínaných elektronických zdrojov
- profylaktické prehliadky technických zariadení/systémov u zákazníkov
- technická podpora a poradenstvo zákazníkom
- hlásiť možnosť vzniku potenciálnych problémov

V prípade, ak Vás uvedená pracovná ponuka zaujala, zašlite nám svoj profesijný životopis.
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom.

Vybraných kandidátov budeme telefonicky kontaktovať v súvislosti s pozvaním na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Eagle - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3+

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- SŠ/VŠ vzdelanie elektrotechnického smeru
- znalosť programu Eagle na vyššej úrovni
- anglický jazyk – komunikačná úroveň slovom a písmom; nemecký jazyk – výhodou
- požadovaná je prax v oblasti servisu/vývoja elektronických zariadení
- kreatívny a proaktívny prístup k práci, orientácia na zákazníka
- komunikatívnosť, samostatnosť a schopnosť práce v tíme

ZRUČNOSTI
elektrotechnika všeobecne, elektrotechnické materiály, vodiče, meranie elektrických veličín, vnútorné elektrické rozvody, elektronické prvky.

IMCO POWER, s.r.o je popredný výrobca na trhu elektronických napájacích zdrojov s 25 ročnou históriou a sídlom v Bratislave a výrobou na Orave. Máme zastúpenie v Českej republike, Rakúsku a veľké množstvo nainštalovaných zariadení po celej krajine a širokom okolí.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov