Pridať inzerát

Nákupca elektro

Imco Power, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Polianky, Dúbravka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiackoncoročné a mimoriadne odmeny
  • Termín nástupu: nástup možný ihneď alebo dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť IMCO POWER, s.r.o. hľadá do svojho tímu šikovného kolegu / kolegyňu na pozíciu Nákupca elektro.

Vašou úlohou bude:

-komplexné zaisťovanie a nákup vymedzeného tovaru a materiálu pre potreby firmy
-komunikácia a budovanie vzťahov s dodávateľmi
-spracovávanie každodenných požiadaviek na nákup
-proces výberu dodávateľov
-prehľad trhu materiálových komponentov
-plánovanie dodávok podľa požiadaviek výroby
-vyjednávanie cien a obchodných podmienok
-riešenie priebehu dodávok, fakturácie, prípadné reklamácie s dodávateľmi
-efektívna komunikácia s ostatnými kolegami

Pracovné prostredie prosperujúcej rodinnej spoločnosti
Bezplatné a bezproblémové parkovanie priamo pred budovou firmy
Výborná káva :)
Spoločenské podujatia pre zamestnancov

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis. Vzhľadom na veľký počet záujemcov bude spoločnosť IMCO POWER, s.r.o. kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

logistika, ekonomické, elektrotechnické

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

-znalosť informačných ERP/skladových systémov
-znalosť systému VISION32 výhodnou
-zodpovedný prístup k práci
-dobré komunikačné a počítačové zručnosti
-písomná a verbálna schopnosť komunikovať v anglickom jazyku (nemčina výhodou)
-schopnosť vyjednávať
-odolnosť voči stresu
-iniciatívnosť a ochota učiť sa
-skúsenosti v oblasti nákupu výhodou

IMCO POWER, s.r.o je popredný výrobca na trhu elektronických napájacích zdrojov s 25 ročnou históriou a sídlom v Bratislave. Máme zastúpenie v Českej republike a Rakúsku a veľké množstvo nainštalovaných zariadení po celej krajine a širokom okolí. Svoju výrobu má na Orave, vedenie spoločnosti, vývoj, servis je v Bratislave.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

IMCO POWER, s.r.o.
Polianky 18/A
841 01 Bratislava 42