Pridať inzerát

Prevádzkar

IMC real s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Liptovský Mikuláš
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacMzda je orientačná a bude vecou vzájomnej dohody.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť prevádzkuje zabehnutú a obľúbenú reštauráciu a novú kaviareň v Žilinskom kraji. Sústredíme sa na osobný až rodinný prístup k zákazníkom, vlastné značky produktov, máme vlastný ucelený online marketing, v ktorom spájame všetky naše aktivity (vrátane umenia - koncertov). Rodinný a osobný prístup sa snažíme aplikovať aj do vnútra spoločnosti. Hľadáme prevádzkového manažéra, ktorý má podobný typ zmýšľania a dostatočné skúsenosti. Základné predpoklady a podmienky:
- dostatočná prax v obore
- samostatné myslenie a konanie
- komplexná znalosť problematiky v oblasti gastra (technická a legislatívna)
- životopis s referenciami (vrátane kontaktov)
- zabezpečovanie bežného chodu a samostatné riešenie aj krízových prevádzkových situácii
- práca nie je vhodná pre uchádzačov z korporátnych prostredí, resp. s korporátnym myslením
- dôraz je kladený na samostatnosť a komplexnosť, kreatívnosť

- práca v stabilnej firme
- práca v dobrom/rodinnom kolektíve
- 2x do roka firmený teambulding
- odmeny z dosiahnutých výsledkov
- služobné auto a tel.(mercedes triedy "E", iPhone)
- možnosť spolupráce

Životopis prosím zasielajte na tomas@imcreal.sk. Budeme Vás kontaktovať. V prípade, že životopis evidentne nebude zodpovedať našim požiadavkám, nebudeme reagovať. Ďakujeme vopred za záujem.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.12.2021 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Apple MacOS - Základy
Apple Numbers - Základy
Microsoft Excel - Základy
Komunikačné schopnosti - Mierne pokročilý
Online Marketing - Základy
Personalistika - Základy
Hazard Analysis and Critical Control Points HACCP - Základy
Gastrosystem - Základy
Varenie - Základy
Barista - Základy

Vodičský preukaz

A, B

Prax na pozícii/v oblasti

gastronómia

Počet rokov praxe

5

- samostatnosť
- kreativita
- schopnosť viesť a stmelovať koletív
- vytrvalosť

Malá rodinná firma pôsobiaca v gastro sektore 14 rokov, celkovo na slovenskom trhu 25 rokov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov