Pridať inzerát

Account manager/Kalkulant - veľkoplošná tlačiareň

IMAGEWELL, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Betliarska, Petržalka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 800 EUR/mesiacZávisí od tvojich skúseností a na osobnom stretnutí vám radi vysvetlíme detaily
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Moderná a dobre zabehnutá tlačiareň hľadá nového člena kolektívu do obchodného oddelenia. Sme viac ako 20 rokov na trhu a dobre zabehnutou značkou s takmer 40 spolupracovníkmi. Venujeme sa veľkoplošnej tlači, mame celoslovenskú sieť reklamných plôch, prevádzkujeme a rozbiehame viacero online projektov a online značiek.

Zmysel práce:
Zmyslom práce je robiť z občasných zákazníkov, zákazníkov verných a trvalých a tým posúvať obchod dopredu.
Robiť veci tak, aby sa k nám klient chcel vrátiť späť.

Náplň práce:
Aktívne komunikovať s pridelenými zákazníkmi a zabezpečenie vytvorenia objednávok do nášho systému podľa zadania od klienta
So svojimi zákazníkmi zlepšovať vzťahy a pozývať ich do nášho showroomu
Odborne a rýchlo reagovať na požiadavky od zákazníkov
Počúvať klienta čo sa skutočne snaží vyriešiť a vybrať pre neho to správne riešenie
Vyhľadávať príležitosti na trhu a oslovovať potenciálnych klientov
Tímovú spoluprácu s kolegami (výroba, produkcia, grafika), s ktorými spolupracujem, aby bol môj klient spokojný.

Ak máte v ideálnom prípade aj skúsenosti s digitálnou tlačou alebo veľkoformátovými digitálnymi tlačiarenskými technológiami ste "náš človek" :-)
Vedieť plynulo nemeckým alebo anglickým jazykom je tiež výhodou

Čo sa stane, ak príde lockdown ?
Nič, nezrušíme ani vaše pracovné miesto. Spoluprácu máme po šoku z minulého roka nastavenú tak, že pracovné miesta už rušiť nemusíme.

Motivačné finančné ohodnotenie
Možnosť pracovať v týždni homeoffice podľa dohody
Skvelý pracovný kolektív
Aktívny prístup zo strany vášho nadriadeného
pc, mobil
gastrolístky alebo príspevok na stravu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, polygrafické, ekonomické

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

2

- aktívny PRÍSTUP
- spoľahlivosť
- komunikatívnosť a schopnosť vytvárať vzťahy
- schopnosť pracovať v tíme
- zákaznícka orientácia myslenia
- citlivosť na vnímanie "okolia" a obchodných príležitostí

Imagewell je na trhu od roku 2000 a je dobre zabehnutou značkou s takmer 40 spolupracovníkmi a s množstvom pracovných príležitostí. Hlavnú časť našej činnosti tvorí veľkoplošná tlač a vonkajšia reklama, kde máme vlastnú výrobu a taktiež celoslovenskú sieť reklamných plôch. Prevádzkujeme a rozbiehame viacero online projektov a online značiek doma a v zahraničí. Reálne výsledky práce nášho tímu je možné vidieť takmer všade po Slovensku, napríklad v podobe realizovaných reklamných kampaní.

Čo ponúkame naviac je moderný spôsob spolupráce. Riadenie štýlom akoby bol stále rok 1990 u nás nezažijete. Spolupracujeme moderne, bez hierarchií a tímovo.

Ako zamestnávateľ ponúkame stabilitu pre našich spolupracovníkov a možnosti inšpirovať sa novými postupmi alebo technológiami. Naše aktivity neustále rozvíjame aj do iných segmentov trhu, čo nám umožňuje ponúknuť stále nové pracovné príležitostí a možnosti uplatnenia. Za kľúčové pri spolupráci považujeme obojstranne aktívny prístup, ktorý nám pomáha byť medzi najlepšími.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov