Pridať inzerát

Finalizátor zákaziek v tlačiarni alebo pomocný tlačiar

IMAGEWELL, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Betliarska, Petržalka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 510 EUR/mesiacOdmeňovanie je veľmi jednoduché detaily radi vysvetlíme osobne.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stabilná spoločnosť a zabehnutá digitálna veľkoplošná tlačiareň hľadá nového kolegu na pozíciu finalizácie tlačiarenských zákaziek. Túto prácu ponúkame ako spoluprácu aj na plný úväzok ale aj formou brigády. Výber by bol na Vás.

Je to knihárska práca ako v polygrafii a je to pomoc dokončovať tlačiarenské zákazky. Pokiaľ budete mať záujem naučiť sa aj tlačiť na digitálnych tlačiarňach, môžete sa tým mzdovo posunúť vyššie na pozíciu pomocného tlačiara.

Náplň práce zahŕňa:
finalizáciu tlačiarenských zákaziek pomocou zariadení a ručne
knihársku prácu
kontrolu vyrobených zákaziek
zváranie a dokončovanie bannerov
balenie zákaziek
prácu s PC
bežnú obsluhu a údržbu tlačiarenských zariadení používaných pri Vašej práci
evidenciu spotreby a vedenie záznamov zo zákaziek

Ohľadne dovolenkovej sezóny sme flexibilný sa dohodnúť individuálne a netrvať na štandardných podmienkach skúšobnej doby.

Pre urýchlenie odpovede od nás nám prosím napíšte aj odpovede na otázky v závere inzerátu.

-ponúkame prácu v stabilnom prostredí a v zabehnutých postupoch
-výborný pracovný kolektív a práca s tímom ľudí, komunikujeme a vieme počúvať
-aktívny prístup zo strany zamestnávateľa a viaceré nefinančné benefity
-gastrolisty alebo príspevok na stravu
-nové pracovné prostredie a zázemie
-upravenie mzdových podmienok podľa schopností a praxe uchádzača
-mimoriadne odmeny za dosiahnutie cieľov a za prínos
-dobrá dostupnosť aj MHD

V prípade ak Vás táto pozícia zaujala a spĺňate kvalifikačné predpoklady skontaktujte sa s nami prostredníctvom profesia.sk.

Uchádzačov prosíme, aby v zaslanom životopise alebo v žiadosti uvádzali nasledujúci odsek vyjadrujúci súhlas so spracovaním osobných údajov. Bez tohto súhlasu nebude je možné žiadosť o zamestnanie ďalej spracovať.

„Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dáva tým spoločnosti Imagewell spol. s.r.o. súhlas so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú (t.j. do písomného odvolania) v zmysle zákona č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov.“

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

polygrafia, signmaking, montáž reklamy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

4

Hľadáme človeka ktorý očakáva spoľahlivosť a aj vie čo spoľahlivosť znamená. Spoľahlivosť zo strany zamestnávateľa je to čo ponúkame ako ju aj od Vás očakávame.

Požiadavky na úspešného kandidáta:
- technická alebo remeselná zručnosť
- spoľahlivosť
- samostatnosť
- vedieť dodržiavať dohodnuté pravidlá

Imagewell je na trhu od roku 2000 a je dobre zabehnutou značkou s takmer 40 spolupracovníkmi a s množstvom pracovných príležitostí. Hlavnú časť našej činnosti tvorí veľkoplošná tlač a vonkajšia reklama, kde máme vlastnú výrobu a taktiež celoslovenskú sieť reklamných plôch. Prevádzkujeme a rozbiehame viacero online projektov a online značiek doma a v zahraničí. Reálne výsledky práce nášho tímu je možné vidieť takmer všade po Slovensku, napríklad v podobe realizovaných reklamných kampaní.

Čo ponúkame naviac je moderný spôsob spolupráce. Riadenie štýlom akoby bol stále rok 1990 u nás nezažijete. Spolupracujeme moderne, bez hierarchií a tímovo.

Ako zamestnávateľ ponúkame stabilitu pre našich spolupracovníkov a možnosti inšpirovať sa novými postupmi alebo technológiami. Naše aktivity neustále rozvíjame aj do iných segmentov trhu, čo nám umožňuje ponúknuť stále nové pracovné príležitostí a možnosti uplatnenia. Za kľúčové pri spolupráci považujeme obojstranne aktívny prístup, ktorý nám pomáha byť medzi najlepšími.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Betliarska 8A
851 07 Bratislava 5