Pridať inzerát

Spoluvytváraj komunitu v SLOW Concept Store (Predavač/ka)

Ilona Magdalena Lisá Witkowska - SLOW Concept

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Medená, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,69 EUR/hod.
  • Termín nástupu: 01.09.2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Potrebujeme dlhodobú a najmilšiu posilu do nášho rozrastajúceho sa SLOW Concept Store v Bratislave, konkrétne do našej kamennej predajni nachádzajúcej sa na Medenej ulici v Starom Meste.

Čo bude patriť k tvojim hlavným povinnostiam?

- starostlivosť o našich zákazníkov, tovar, predajňu a eshop,
- predaj produktov,
- chod butiku,
- jednoduchá administratíva,
- prezentácia produktov a značiek
- budovanie dlhodobých vzťahov so SLOW zákazníkmi,
- odborné poradenstvo v SLOW oblasti,
- tvorenie tej najmilšej a najpriateľskejšej atmosféry

Koho hľadáme?

Máš rád spoločnosť, si komunikatívny, otvorený a srdečný?
Zaujíma ťa pomalá a férová móda?
Stotožňuješ s myšlienkou o udržateľnom, ekologickom a pomalom životnom štýle?
Zo srdca by si sa zapojil do SLOW konceptu a našej filozofii?
Chcel by si budovať s nami a našimi priateľmi dlhodobé vzťahy, SLOW komunitu a priateľskú atmosféru?

A na všetko si odpovedal “áno to som ja”:)?

Tak prosím pošli nám svoje CV na hello@slow.sk.

Vítané sú študentky.

Pomaly a s úsmevom
SLOW Concept Store
@slow.conceptstore
www.slow.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

SLOW Concept Store sa zrodil, aby vytvoril miesto, ktoré nebude len obchodom. Je to miesto, kde sa udržateľnosť, rešpekt k našej planéte, ľuďom a zvieratám stretávajú s vášňou pre vytváranie spoločenstiev starostlivých, milujúcich, vedomých a zodpovedných ľudí.

Ponúkame kolekcie starostlivo vybraných udržateľných značiek testovaných na nás, našich rodinách a priateľoch. Tovar je vyrobený z prírodných, recyklovaných alebo certifikovaných materiálov, eticky a trvalo udržateľne vyrábaných s minimálnym dopadom na naše životné prostredie. Boli vybrané pre svoje nadčasové, minimalistické vzory.

Skúsme SPOMALIŤ, vezmime udržateľnú iniciatívu do našich rúk a ukážme ľuďom, že môže existovať lepší a rozumnejší spôsob života - POMALÝ spôsob života.

Adresa spoločnosti

Medená 19
81102 Bratislava