Montážnik kuchýň a nábytku - Bratislava prípadne Trnava - montážna partia

iKuchyne!

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava-Vajnory
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 5 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď / DOHODOU
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme stolára alebo montážnu partiu na montáž kuchýň a nábytku u klienta
- vieme vám poskytnúť dodávky / môžete mať vlastné auto
- vieme vám poskytnúť náradie / môžete mať vlastné náradie
- pohyblivá mzda - podľa výkonnosti a kvality vykonanej práce

- vieme spolupracovať / zamestnať hotovú montážnu partiu ( 2 zladených ľudí )
- vieme zamestnať aj jednotlivcov na drobnejšie montážne práce, kde postačuje aj jednotlivec ( skladanie drobného nábytku ako stoličky, stoly, vŕtanie stropného osvetlenia, vymeranie a vŕtanie koľajového systému na závesy a záclony atď.

- dlhodobá a stabilná práca na trvalý pracovný pomer, možnosť práce na živnosť
- počas celej doby spolupráce sa staráme o rozvoj osobnosti spolupracovníkov
- zázemie úspešnej stabilnej slovenskej spoločnosti
- zaujímavá práca v príjemnom priateľskom prostredí
- zaškolenie skúsenými kolegami z oboru
- možnosť profesného rastu

Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich všetky požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

Prosím zašlite nám svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku v elektronickej forme na email info@ikuchyne.sk alebo nás kontaktujte priamo na 0908844149

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

- samostatnosť, schopnosť riešiť problémy a vedieť sa vynájsť
- príjemná a profesionálna komunikácia s klientom
- precíznosť, kvalita a rýchlosť
- skúsenosti a prax v oblasti stolárstva

Naša spoločnosť sa už 15 rokov venuje výrobe kuchýň na mieru. Keďže sa venujeme interiérom, od roku 2015 sme zriadili aj elektronický obchod iKuchyne, aby sme sa priblížili k zákazníkom na celom Slovensku. V roku 2021 sme otvorili novú výrobu nábytku, do ktorej aktuálne hľadáme nových kolegov na všetky pozície.

Neustále pristupujeme ku skvalitneniu našich služieb, disponujeme vlastným skladom a výrobnou halou v Bratislave.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

JOYLY s.r.o.
Galvániho 15B
821 04 Bratislava - mestská časť Ružinov

Kontakt