Pridať inzerát

Stolár - pracovník vo výrobe nábytku- skladač

iKuchyne!

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava-Vajnory
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 600 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď - na dohode
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komletizácia nábytku, montáž skriniek, balenie nábytku, príprava nábytku do expedície
Sme novootvorená výroba a hľadáme aj kolegov na zriadenie ďalšej zmeny. Hľadáme teda aj nových kolegov na pozície obsluha CNC, olepovač, obsluha píly. Ak ste človek z drevárskeho " stolárskeho odvetia - radi sa s Vami stretneme na osobnom pohovore, kde spoznáte náš team aj výrobné priestory a zamestnanecké benefity.

Hľadáme nových kolegov do nášho tímu na pozíciu - STOLÁR, PRACOVNÍK VO VÝROBE na všetky pozície...
Sme novootvorená výroba a hľadáme aj kolegov na zriadenie ďalšej zmeny. Hľadáme teda aj nových kolegov na pozície obsluha CNC, olepovač, obsluha píly.

Miesto výkonu práce sú Vajnory - Bratislava. Plat 1000-1500€ v závislosti od zručnosti. Svoj životopis prosím zašlite na info@ikuchyne.sk alebo na 0908844149

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

stolár, nábytkár

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Flexibilita, rýchlosť učiť sa novým veciam, zručnosť, zdravý rozum, technické zdatnosti

Naša spoločnosť sa už 15 rokov venuje výrobe kuchýň na mieru. Keďže sa venujeme interiérom, od roku 2015 sme zriadili aj elektronický obchod iKuchyne, aby sme sa priblížili k zákazníkom na celom Slovensku. V roku 2021 sme otvorili novú výrobu nábytku, do ktorej aktuálne hľadáme nových kolegov na všetky pozície.

Neustále pristupujeme ku skvalitneniu našich služieb, disponujeme vlastným skladom a výrobnou halou v Bratislave.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

JOYLY s.r.o.
Galvániho 15B
821 04 Bratislava - mestská časť Ružinov