Pridať inzerát

Pracovník v kovovýrobe / vodič VZV

iKOV, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Priemyselná, Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 000 EUR/mesiacZamestnanec TPP: 800€ - 1000€ / mesiac SZČO 1.100€ - 1.350€ / mesiac. Dovolenkový a vianočný príplatok / BONUS / prémia.
  • Termín nástupu: ASAP / ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- brúsenie hotových výrobkov po zváračoch, rezanie oceľových konštrukcií
- obsluha VZV
- pomocné práce v kovovýrobe
- Práca aj na iných pracoviskách podľa potreby
- Kumulatívna pracovná pozícia

- bonusy
- možnosť kariérneho rastu
- stravné lístky
- stabilné zamestnanie
- možnosť práce na nadčas
- iné interne benefity

Svoje životopisy posielajte na e-mail vyroba@ikov.sk , my Vás budeme kontaktovať.
Zamestnancom na TPP ale aj živnostníkom ponúkame výkonnostné aj dochádzkové prémie / BONUSY. Ich výška je na základe výkonu a dochádzky.
Osobné ohodnotenie formou BENEFITOV a BONUSOV za plnenie výrobných plánov (kvalita / kvantita).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojárenský priemysel / technicky zdatný

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Poľský jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Ukrajinský jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Český jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Slovenský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Vysokozdvižný vozík (VZV) - Základy
Technické myslenie - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Preferujeme pracovníkov s praxou VZV

NEVYŽADUJEME OD PRACOVNÍKA PLATNÝ PREUKAZ OBSLUHY VZV, OBNOVU EXISTUJÚCEHO PREUKAZU ZABEZPEČÍME MY!!!

POKIAĽ PRACOVNÍK NEVIE OBSLUHOVAŤ VZV, ZAPLATÍME KURZ NA VZV MY!!!

- samostatnosť
- schopnosť pracovať v kolektíve
- spoľahlivosť
- manuálna zručnosť
- praktické myslenie
- precíznosť (presnosť)
- ochota pracovať nadčas a občas aj cez víkend / podľa dohody
- ochota učiť sa alebo učiť iných

Pre pracovníkov na turnusy:
Ubytovanie vieme zabezpečiť, viac informácii poskytneme uchádzačovi po zaslaní životopisu.

Spoločnosť iKOV, s. r. o. sa zaoberá zákazkovou výrobou oceľových konštrukcií od prípravy výkresovej dokumentácie až po odovzdanie finálneho výrobku zákazníkovi.