Pridať inzerát

Operátor manipulant - práca na dobu určitú 6 mesiacov

IKO Sales International NV, organizačná zložka podniku zahraničnej osoby

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: IKO Slovakia, Kaplinské pole, Senica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,66 EUR/hod.mesačný bonus do výšky 20 %, rizikový príplatok, príplatok za dve zmeny, mesačne hrubá mzda v priemere 1100 EUR
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

manipulovanie s výrobkami
odvážanie technologického odpadu od výrobnej linky
triedenie bundlov prvej a druhej kvality
výroba a balenie bundlov na vysekávacom zariadení
obsluha odvíjacieho zariadenia pre silikónovú fóliu
pomocné činnosti na výrobnej linke
vizuálna kontrola nezabalených bundlov
dodržiavanie kvality práce postupov a smerníc firmy
predchádzanie poškodeniu tovaru, materiálu, výrobkov, paliet a iného zariadenia a prostriedkov
obsluha plynových, tlakových, zdvíhacích, hasiacich, lisovacích, kuričských, chladiacich zariadení, žeriavov, plošín a vozíkov, viazanie bremien, práca vo výškach
práca v riziku, kat. 3 hluk
práca na dve zmeny - ranná 06:00 - 14:15, poobedná 13:45 - 22:00 ( 7,75 h. denne ) pondelok - piatok
práca na dobu určitú - 6 mesiacov: September 21 - Február 22

mesačný bonus do výšky 20 %
príspevok na stravovaciu kartu Callio
mesačný príspevok na benefitovú kartu Callio Plus
ovocný deň

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu prosím pošlite svoj životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť
Pozitívny vzťah k manuálnej práci
Samostatnosť
Práca v tíme
Dobrý zdravotný stav

IKO je celosvetový Expert na šindle a je aktívny vo viac ako 40-tich krajinách od západnej Európy až po Áziu, od Egyptu až po Južnú Afriku a v celej severnej Amerike.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kaplinské pole 2866/16
905 01 Senica