Pridať inzerát

Elektromechanik - údržbár liniek

IKEA Industry Slovakia s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,98 EUR/hod.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Zabezpečovať každodenný spoľahlivý chod automatizovaných výrobných liniek
* Spolupracovať pri inštalovaní nových zariadení
* Odhaľovať a odstraňovať poruchy
* Zabezpečovať diagnostiku, servis a opravy automatizovaných výrobných liniek
* Vykonávanie preventívnej údržby

Nástupná trieda: od 5,98 € (v závislosti od skúseností kandidáta)

Zamestnanecké výhody, benefity:
- 13-ty plat (1 plat navyše v priebehu aktuálneho finančného roka)
- 5 dní dovolenky navyše
- výhodné stravovanie priamo v závode
- príspevok do penzijného fondu
- príplatky, jubilejné odmeny a iné

Please APPLY ONLINE at: https://jobs.smartrecruiters.com/Int...

Požiadavky na zamestnanca

IKEA Industry je medzinárodná priemyselná skupina, ktorá bola založená v roku 1991 spoločnosťou IKEA a zameriava sa na výrobu a distribúciu nábytku. IKEA Industry je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, v ktorej môže každý prispieť svojím nápadom či názorom. Sme si vedomí toho, že naši ľudia sú cennou devízou, bez ktorej by tento rozvoj nebol možný. Vytvárame pracovné podmienky, umožňujúce zamestnancom neustály rozvoj.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

IKEA Industry Slovakia s. r. o. ; o. z. Flatline
Továrenská 2614/19
901 01 Malacky