Pridať inzerát

Vedúci sekcie vo výrobe

IKEA Industry Slovakia s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Závažná Poruba
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 240 EUR/mesiac+ príplatky podľa kolektívnej zmluvy + variabilná zložka mzdy podľa interných pravidiel spoločnosti (po zaučení).
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň:
- vykonávanie činností vo výrobe
- podpora a účasť na tvorbe denných výrobných plánov
- vedenie a reportovanie výrobnej evidencie
- riadenie a motivácia stredne veľkého pracovného kolektívu (cca 20-30 zamestnancov)
- riešenie personálnych otázok súvisiacich s vedením zvereného kolektívu zamestnancov
- operatívna analýza a riešenie problémov ako aj čiastkových úloh podľa zadelenia na jednotlivé oddelenia
- dodržiavanie noriem interných postupov
- kontrola a zabezpečovanie kvality
- participácia na tvorba technologických postupov a pracovných inštrukcií
- participácia na implementácií nových výrobkov do výroby a modifikácií do výrobe
- participácia na kontrole, analýze a zlepšovaní procesov
- participácia na starostlivosť o linky a stroje a o príslušné technologické zariadenia, programovanie, nastavovanie a preventívna a občasná údržba technologických zariadení
- spolupráca s ostatnými oddeleniami podniku za účelom zlepšovania výsledkov podľa KPI nastavených na oddelení
- dodržiavanie pracovného poriadku, pracovných inštrukcií, procedúr, disciplíny a BOZP
- dodržiavanie poriadku a bežnej údržby na svojom pracovisku
- zodpovednosť za dosiahnutie stanovených výsledkov v požadovanom množstve a kvalite
- aktívna účasť v projektoch neustáleho zlepšovania (Lean Production, 5S, SMED... )
- zavádzanie nových pracovných metód a postupov
- práca v 3 - zmennej prevádzke

- zázemie stabilnej, stále sa rozvíjajúcej sa medzinárodnej spoločnosti
- perspektíva dlhodobej pracovnej príležitosti
- zaujímavé a flexibilné platové podmienky
- vzdelávanie v odbore
- priaznivé podmienky pre odborný rast a rozvoj profesionálnej kariéry

Ďakujeme za Váš záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2021 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Táto pozícia je určená pre absolventov vysokých škôl drevárskeho, lesníckeho a technického zamerania a jej cieľom je pripraviť nového zamestnanca podľa pracovných výsledkov a potenciálu na odborné pozície v oblastiach závodu

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť motivovať, viesť a rozvíjať kolektív zverených zamestnancov
- riadiace, komunikačné a organizačné schopnosti so zmyslom pre tímovú prácu
- analytické myslenie
- samostatný, aktívny, flexibilný, systematický a zodpovedný typ orientovaný na výsledky

IKEA Industry je medzinárodná priemyselná skupina, ktorá bola založená v roku 1991 spoločnosťou IKEA a zameriava sa na výrobu a distribúciu nábytku. IKEA Industry je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, v ktorej môže každý prispieť svojím nápadom či názorom. Sme si vedomí toho, že naši ľudia sú cennou devízou, bez ktorej by tento rozvoj nebol možný. Vytvárame pracovné podmienky, umožňujúce zamestnancom neustály rozvoj.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

IKEA Industry Slovakia s. r. o. ; o. z. Jasná
Zavazna poruba 500
032 02 Zavazna Poruba

Kontakt