Pridať inzerát

Personalista & mzdový účtovník

IKEA Industry Slovakia s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Závažná Poruba
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiaczávisí od skúseností a schopností kandidáta
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- administratívne zabezpečenie personálnej dokumentácie zamestnancov súvisiacej so vznikom, trvaním a skončením pracovného pomeru zamestnancov,
- vykonávanie bežnej personálnej administratívy podľa požiadaviek zamestnancov,
- evidencia a aktualizácia dokumentácie žiadateľov o zamestnanie,
- prijímanie nových zamestnancov podľa schválených požiadaviek oddelení a vedením spoločnosti,
- vedenie agendy práceneschopností zamestnancov a agendy týkajúcej sa pracovnej zdravotnej služby,
- príprava štatistík a reportov, účasť na projektoch súvisiacich so zverenou oblasťou,
- zabezpečenie registrácie a archivovania personálnej a mzdovej dokumentácie,
- zodpovednosť za včasné zabezpečenie podkladov pre výpočet miezd počnúc kontrolou dochádzky, účasť na spracovávaní miezd, dodržiavanie uzávierkových termínov.

Zázemie stabilnej, stále sa rozvíjajúcej sa medzinárodnej spoločnosti.
Perspektíva dlhodobej pracovnej príležitosti.
Zaujímavé a flexibilné platové podmienky.
Profesionálne vzdelávanie v odbore.
Priaznivé podmienky pre odborný rast a rozvoj profesionálnej kariéry.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Mierne pokročilý
Personalistika - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou

Výborné komunikačné a organizačné schopnosti so zmyslom pre tímovú prácu. Znalosť mzdového systému Softip výhodou.
Príjemné vystupovanie.
Samostatný, aktívny, flexibilný, systematický a zodpovedný typ orientovaný na výsledky.

IKEA Industry je medzinárodná priemyselná skupina, ktorá bola založená v roku 1991 spoločnosťou IKEA a zameriava sa na výrobu a distribúciu nábytku. IKEA Industry je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, v ktorej môže každý prispieť svojím nápadom či názorom. Sme si vedomí toho, že naši ľudia sú cennou devízou, bez ktorej by tento rozvoj nebol možný. Vytvárame pracovné podmienky, umožňujúce zamestnancom neustály rozvoj.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov