Administratívny pracovník technického zabezpečenia IKEA a AVION

IKEA Bratislava, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 100 EUR/mesiacod 1100 € btt./ mesačne - v závislostí od skúseností.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

VIAC O TOM KTO SI

ČO BY TI NEMALO CHÝBAŤ?

• Chuť aktívne sa podieľať na zaisťovaní udržateľného, čistého a funkčného prostredia pre kolegov a návštevníkov obchodného domu IKEA a nákupného centra AVION.
• Organizačné schopnosti, umenie kontrolovať, prioritizovať a dodržiavať termíny.
• Výborné komunikačné schopnosti.
• Schopnosť budovať kvalitné vzťahy s internými aj s externými partnermi.
• Analytické myslenie (zlepšovanie, efektivita procesov, hospodárnosť..).
• Znalosť práce s PC, MS Excel na pokročilej úrovni.
• Komunikačná znalosť anglického jazyka.
• Základné technické znalosti vo všetkých oblastiach týkajúcich sa správy a údržby komerčných budov alebo vzdelanie technického smeru sú výhodou (technické vybavenie, energetika, opravy..),nie však podmienkou!

AKO VYZERÁ PRACOVNÝ DEŇ U NÁS

ČO BUDE TVOJA PRACOVNÁ NÁPLŇ?

• Budeš pravá ruka Unit Facility Managera.
• Administratívne činnosti s pracovnou dobou od pondelka do piatku.
• Dohľad nad stavom jednotlivých úloh a projektov.
• Komunikovať s externými dodávateľmi, zadávať zákazky a kontrolovať výkon prevedených služieb.
• Spolupracovať s ostatnými oddeleniami v obchodnom dome/nákupnom centre.
• Zúčastňovať sa interných a externých auditov.
• Kontrolovať platnosť licencií, revízií, certifikátov a povolení v súlade s miestnou legislatívou.
• Nahrávanie, scanovanie dát do systémov.
• Vytváranie zápisov zo stretnutí.

SPOLU AKO JEDEN TÍM

ČO TI PONÚKAME

• zamestnanecká zľava na tovar
• 5 dní dovolenky naviac
• výborná strava priamo na pracovisku za 1 EUR ( raňajky, obedy, večere)
• káva, čaj, nealko nápoje zdarma pre našich zamestnancov
• flexibilný balík - tzv. caffetéria v hodnote 400 EUR ročne (preplatenie MHD dopravy, poukážky na voľný čas, kurz Anglického jazyka a iné)
• vzdelávanie a možnosť kariérneho rastu
• a ďalšie výhody

Mzda: od 1100 € btt./ mesačne - v závislostí od skúseností.

Pracovná zmluva na dobu určitú - 24 mesiacov (s moznosťou predĺženia).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

IKEA je spoločnosť so švédskymi koreňmi ponúkajúca bytové zariadenie. V roku 1943 ju založil Ingvar Kamprad. Našou víziou je „vytvárať lepší každodenný život pre čo najviac ľudí‟.

Obchodnou myšlienkou je ponúkať široký sortiment funkčného bytového zariadenia s dobrým dizajnom za také nízke ceny, aby si ho mohlo dovoliť čo najviac ľudí. IKEA má celkovo 400 obchodných domov v 49 štátoch/oblastiach, z ktorých 44 obchodných domov vlastnia a prevádzkujú držitelia licencie mimo IKEA Group. Obchodné domy IKEA Group ročne privítajú 776 miliónov návštevníkov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov