Pridať inzerát

Pracovník kontaktného centra IKEA

IKEA Bratislava, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 930 EUR/mesiacod 930 eur/brutto + nadštandardné príplatky
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

VIAC O TOM KTO SI

Máš schopnosť vidieť situáciu očami druhého a rád/a pomáhaš? Je pre teba dôležitá priateľská atmosféra a príjemné pracovné prostredie? Pridaj sa do nášho tímu Kontaktného centra IKEA.

Ako si ťa predstavujeme?
• Máš bezchybný písomný prejav a výborné komunikačné schopnosti v slovenčine?
• Vieš sa vcítiť do situácie zákazníka a jednáš priateľsky a zdvorilo?
• Nebojíš sa prevziať zodpovednosť a si spoľahlivý/á?
• Si zvyknutý/á pracovať na počítači a rád/a sa naučíš pracovať s novými programami?
• Znalosť anglického jazyka výhodou.
 • Prax nie je nutná - pozícia vhodná aj pre absolventov.

AKO VYZERÁ PRACOVNÝ DEŇ U NÁS

• Odpovedať na otázky o IKEA výrobkoch a službách cez telefón, e-mail a chat, vyhľadávať informácie s nimi spojené
• Komunikovať so zákazníkmi aj so servisnými partnermi (dopravcovia, montážni technici atď.)
• Pomáhať zákazníkom počas celého predajného procesu ako aj v popredajnom servise
• Tvojou hlavnou úlohou bude budovať dobré vzťahy so zákazníkmi, aby s dôverou využívali výrobky a služby, ktoré IKEA ponúka.

SPOLU AKO JEDEN TÍM

ČO TI PONÚKAME?
• Ponúkaný mesačný plat od 930 eur/brutto + nadštandardné príplatky
• Zmluva na dobu neurčitú, plný úväzok
• Po zaučení možnosť pravidelnej práce z home office
• Týždeň dovolenky naviac
• 400 eur ročne k platu ako príspevok na dopravu MHD alebo možnosť ich využiť iným spôsobom
• Obedy za 1 Euro v našej kantíne
• Darčeky k narodeninám, na Vianoce a k významným životným udalostiam
• Zamestnanecká zľava k nákupu v IKEA a ďalšie benefity (MULTISPORT KARTA, lístky na kultúrne podujatia, apod.)
• Reálne príležitosti k profesionálnemu aj osobnému rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

IKEA je spoločnosť so švédskymi koreňmi ponúkajúca bytové zariadenie. V roku 1943 ju založil Ingvar Kamprad. Našou víziou je „vytvárať lepší každodenný život pre čo najviac ľudí‟.

Obchodnou myšlienkou je ponúkať široký sortiment funkčného bytového zariadenia s dobrým dizajnom za také nízke ceny, aby si ho mohlo dovoliť čo najviac ľudí. IKEA má celkovo 400 obchodných domov v 49 štátoch/oblastiach, z ktorých 44 obchodných domov vlastnia a prevádzkujú držitelia licencie mimo IKEA Group. Obchodné domy IKEA Group ročne privítajú 776 miliónov návštevníkov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov